Hračky, hobby, sport, zábava  GOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboard
GOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboard
GOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboardGOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboard

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

GOCLEVER City Board CYCLOPS LG, černá - elektrický skateboard

Nejmodernější skateboard na trhu Jediné co stačí udělat - odstrčit se nohou a skateboard jede sám Dojezd až 12 km Maximální rychlost 20 km/h Průlomový design Novinka na trhu City Board CYCLOPS je nejnovější elektrické vozítko od známé řady CITY Board. Jedná se o nejmodernější elektronický skateboad na trhu. Jak funguje? Úplně jinak! City board CYCLOPS je elektrický…
Kód: 1512489PN: CB65CBVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 993   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 300 Kč
Běžná maloobchodní cena: 4 477 Kč
Ušetříte 484 Kč (10,81 %)
Cena po registraci:
3 957 Kč
Cena bez DPH: 3 270 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.10. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.10. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Obr. Nejmodernější skateboard na trhu 923529a

Nejmodernější skateboard na trhu

 • Jediné co stačí udělat - odstrčit se nohou a skateboard jede sám
 • Dojezd až 12 km
 • Maximální rychlost 20 km/h
 • Průlomový design
Obr. Novinka na trhu 923529b

Novinka na trhu

City Board CYCLOPS je nejnovější elektrické vozítko od známé řady CITY Board. Jedná se o nejmodernější elektronický skateboad na trhu.

Obr. Jak funguje? Úplně jinak! 923529c

Jak funguje? Úplně jinak!

City board CYCLOPS je elektrický skateboard, který vypadá jako stylová klasická deska. "Skrytý" předchůdce je odlišuje od motoru skrytého v kolu. Jediné, co musíte udělat je, se odstrčit jednou nohou a skateboard pak jede naprosto sám. Rychlost lze upravovat pomocí malého bezdrátového ovladače. Dojezd skateboardu je až 12 km a maximální rychlost je dokonce 20km/h (tyto parametry závisí na hmotnosti a typu povrchu uživatele)

Obr. Klasický tvar v moderní verzi 923529d

Klasický tvar v moderní verzi

Model CYCLOPS má klasický tvar skateboardu, což znamená osvědčený a ergonomický design, který vám umožní ovládat jízdní techniky v každém věku. Plošina má malý otvor pro pohodlnou přepravu Deska plošiny je vyrobena z vícevrstvé překližky z tvrdého dřeva, díky níž je charakteristická výjimečnou flexibilitou při zachování mimořádné pevnosti (nosnost je až 110kg). Horní povrch skateboardu byl pokryt nekluzným krytem v klasickém černém provedení. Tento design snížil hmotnost skateboardu na pouhých 3,8kg - je tak jedním z nejlehčích skateboardů na trhu!

Zábava z jízdy, žádné zbytečné úsilí!

City board CYCLOPS má průlomový design, je malé velikosti - vypadá jako klasická skateboardová baterie (LG 2.2 Ah) a výkonný pohonný systém o výkonu 350W. Jedinečná technologie motoru INSIDE ROLL - je umístěna přímo na jednom ze zadních kol a zřetelně ovlivňuje výkonnost skateboardu. Toto řešení výrazně omezuje počet součástek na skateboardu - eliminuje mechanismy přenosu - což znamená větší, bezporuchový a výrazně efektivnější využití generované energie. To vše vám umožňuje snížit energetické ztráty a minimalizovat hmotnost (3,8kg) a zároveň prodloužit dobu používání na jedno nabití - a to až na 180 minut.
Další novinkou je inovativní konstrukce zadního hnacího kola, která je vybavena dvojitým jádrem - vnitřním hydro-hliníkem, chránící motor. Všechna kola jsou vyrobena z odolného gumového materiálu, který zajišťuje maximální přilnavost a eliminuje vibrace. Kolečka mají standartní rozměry (2,5") a šroubové spojky umožňují snadnou výměnu (balení obsahuje sadu nástrojů)

Bez nadpisu obr. 923529e

Baterie byla skryta pod hnací plošinou, což výrazně ovlivnilo chování optimálního těžiště při jízdě. Ovládání se provádí pomocí malého dálkového bezdrátového ovladače, který lze využít při změně směru jízdy (dopředu, dozadu) a nastavení rychlosti.

Technické parametry

 • Rychlost: až 20km/h
 • Čas použití: až 180 minut
 • Materiál plošiny: vícevrstvá nepromokavá překližka z tvrdého dřeva¨
 • Gumové kolečka: pryž, 2,5"
 • Motor: Startuje po stisknutí skateboardu a přidání plynu
 • Výkon motoru: 350 W
 • Baterie: Dobíjecí, lithium-iontová LG, 24V
 • Rozměry: 650mm x 260mm x 145mm
 • Hmotnost: 3,8kg
 • Věk uživatele: 9+
 • Maximální hmotnost uživatele: 110kg