Spotřební elektronika  Foto Video  Videokamery  Sportovní kamery a fotopasti  Forever sportovní kamera SC-200 Full HD 1 + 1 ZDARMA
Forever sportovní kamera SC-200,Full HD 1 + 1 ZDARMA

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

Forever sportovní kamera SC-200 Full HD 1 + 1 ZDARMA

AKCE 1 + 1 ZDARMA Forever SC-200 Sportovní outdoorová kamera značky Forever je určena pro všechny věkové kategorie, sportovce všeho druhu i pro milovníky extrémních zážitků. Dovolí vám pořídit profesionální záznam z vašich aktivit, ať už se jedná o jízdu na motorce, skok padákem nebo potápění ( díky dodávanému voděodolnému pouzdru můžete natáčet až do hloubky…
Kód: 1155366PN: CAMSPORTSC-200Výrobce: ForeverZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

AKCE 1 + 1 ZDARMA

Forever SC-200

Sportovní outdoorová kamera značky Forever je určena pro všechny věkové kategorie, sportovce všeho druhu i pro milovníky extrémních zážitků. Dovolí vám poříditprofesionální záznamz vašich aktivit, ať už se jedná o jízdu na motorce, skok padákem nebo potápění ( díky dodávanému voděodolnému pouzdru můžete natáčet až do hloubky 30 m)

Kamera slibuje perfektní obraz s rozlišením12 Mpxa natáčení videa veFull HD( 30 fps ).
Širokoúhlý objektivs pozorovacím úhlem170°zabere široké okolí v jediném záběru. Využít můžete takéčtyřnásobného zoomupro přiblížení natáčené akce.

Kamera také disponujeprotiotřesovou funkcí, která zamezuje rozmazání obrazu při pohybu a postará se o stabilní záznam.

Na zadní straně kamery najdete1,5" displej, který poslouží k úpravě nastavení nebo k prohlížení pořízených snímků. Nechybí anivestavěný mikrofon, díky kterému budou vaše videa obohacená o zvuk.

Kamera je velmisnadno ovladatelná, umožňuje rychlé připojení s konektory mini USB a mini HDMI a natáčí videa s rozlišením FullHD namicroSD/SDHCkarty do velikosti32 GB.

S rozměry59,2 x 29,8 x 41 mmse pohodlně vejde do každé kapsy, můžete ji vzít kamkoli a užít si tak své akční zážitky, ať už sportujete nebo se jen bavíte s přáteli.

Součástí balení jezdarma řada velmi užitečného příslušenství:

*voděodolné pouzdro s nástavcem
*nástavec na kolo
*nástavec na helmu
*klip
*upínací proužek
*šroubovací redukce
*sada redukcí
*baterie
*USB kabel