Fitness náramek CoolFit+ Woman
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

Fitness náramek CoolFit+ Woman

Povyšte váš aktivní životní styl a odpočinek na novou úroveň. Fitness náramek Coolfit + žena s ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne. Proč koupit CoolFit fitness náramek je vybaven nejnovějším digitálním snímačem pro snadné a rychlé měření krevního tepu.
Kód: 2384486Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 652 Kč
Cena po registraci:
1 899 Kč
Cena bez DPH: 1 569 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 20.9. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.9. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Povyšte váš aktivní životní styl a odpočinek na novou úroveň.
Fitness náramek Coolfit + žena s ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne.
Proč koupit CoolFit
fitness náramek je vybaven nejnovějším digitálním snímačem pro snadné a rychlé měření krevního tepu. Naměřenou hodnotu zobrazí na displeji a celu historii všech naměřených hodnot můžete sledovat v aplikaci mobilního telefonu. Jak jste si vedli a veškerý váš pokrok převádí do přehledných grafů a statistik.
díky měření tepové frekvence získáte cenná data, díky kterým můžete následně optimalizovat svůj trénink a odpočinek tak, aby šli spolu s vaším životním stylem. Potěší i snímač SpO2 pro měření okysličení krve.
pro náramek není problém počítat kroky nebo počet spálených kalorií. Při pomoci se zdravým životním stylem jde tak daleko, že vás i upozorní na chvíli, kdy je třeba se opět dát do pohybu.
interaktivní 0.96 palcový barevný displej s rozlišením 80 x 160 pixelů skvěle poslouží při notifikaci jednoduchých připomínek. Pro běžné každodenní záležitosti náramek zobrazí SMS zprávy či notifikaci na příchozí hovor. Náramek může také zobrazovat čas, datum, kroky, vzdálenost a kalorie. Okamžitě znáte vaše sportovní údaje.
displej probudíte pohybem zápěstí nebo jemným poklepáním
menu hodinek je v českém jazyce
před začátkem aktivity můžete zvolit typ sportování jako například fitness, běh, fotbal, horolezectví a další. V souhrnu tak budete mít aktivitu rozdělenou dle sportu a samotné měření je přizpůsobeno konkrétní vykonávané aktivitě
důležitý je i náležitý odpočinek, a proto nechybí ani spánkový režim. Ten vám na základě získaných dat vypočítá optimální dobu spánku. Buzení pak probíhá šetrně, pomocí tichých vibrací.
při všech funkcích zůstává náramek stále i hodinkami, jejichž elegantní vzhled působil jako módní doplněk. Je vhodný ke sportovnímu, ale ik běžnému oblečení.
všechna data pak zpracovává přehledná a velmi komplexní aplikace pro telefony a počítače. Rozumí si se systémy Android, iOS i Windows a náramek se k nim připojí přes Bluetooth 4.0
baterie náramku díky kapacitě 90mAh má vydrž až 6 dní na jedno nabití
ke komfortu při používání přispívá také vodelnosť IP67, proto si ho můžete vzít do sprchy, bazénu a podobně.

technická specifikace
jasný a přehledný 0.96 palcový barevný displej s rozlišením 160x80 pixelů, aktivace displeje pohybem zápěstí nebo dotykem
vodotěsnost podle specifikace IP67
měření krevního tlaku, měření srdečního tepu, měření kalorií, krokoměr a měření vzdálenosti, měření kvality spánku, měřič celodenní aktivity, výzva k aktivitě, monitoring spánku, antilost alarm
notifikace a upozornění na příchozí volání čí SMS, Facebook, Messenger, WhatsApp, apod.
dálkové ovládání spouště fotoaparátu v spárovaném telefonu
kapacita baterie 90 mAh, výdrž na jedno nabití až 6 dní
párování pomocí Bluetooth 4.0
podpora online aktualizace firmware
hmotnost 20 g

Obsah prodejního balení:
hodinky
Uživatelská příručka
nabíjecí kabel