Herní zóna  Hry  FIFA 17
FIFA 17
FIFA 17FIFA 17FIFA 17

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

FIFA 17

Hra FIFA 17 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak jihrajete, soutěžíte v ní a co při tom prožíváte. FIFA 17 vás díky sofistikovanýmfunkcím nového enginu ohromí autentickým fotbalovým zážitkem. Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouzeve hře. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141268PN: 3227Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Hra FIFA 17 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak jihrajete, soutěžíte v ní a co při tom prožíváte. FIFA 17 vás díky sofistikovanýmfunkcím nového enginu ohromí autentickým fotbalovým zážitkem. Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouzeve hře. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti.

Co je režim FIFA Ultimate Team (FUT)?

EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team je obrovská onlinová komunita hráčů, kteří si budují a řídí vlastní fotbalové týmy nejlepších hráčů světa a soutěží s nimi ve hře FIFA 17. Přidejte se k více než 15 miliónům fandů a přijměte výzvu v podobě vybudování vlastních mužstev složených zesuperhvězd světové kopané. Ty můžete prostě jen získávat, ale také kupovat, prodávat či směňovat s dalšími hráči režimuUltimate Team. Postavte si svůj tým snůa vyzvěte s ním týmy svých přátel kdykoli budete chtít. Vytvořte si vícero různých mužstev a veďte je v soutěžích onlineči v sólo turnajích pro jednoho hráče.Všechny soutěže se při tom dynamicky aktualizují každý týden.

Co je hráč na hostování pro FIFA Ultimate Team?

Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste měli ve svém týmu špičkového fotbalistu? V režimu FIFA Ultimate Team si budete moct vyzkoušet na omezený počet zápasů některé z nejžádanějších hráčů ve hře.

Co je Draft v režimu FIFA Ultimate Team?

Draft FUT je úplně nový způsob hraní režimu FIFA Ultimate Team! Draftujte si týma vyzvěte soupeře v turnaji, kde vás čekají ceny v podobě mincí, balíčků a dalších předmětů. Otestuje své schopnosti budování týmu, protože na každou pozici vsestavě budete mít k dispozici na výběrjen pět hráčů. Rozhodovat se budete muset na základě individuální kvality hráče,nebo jeho vhodnosti z hlediska týmové souhry. Postupně můžete získat stále lepší odměny za zápasy, a pokud se vám podaří vyhrát čtyři v utkání řadě, dočkáte setěch nejlepších!

Co je EA Sports Football Club (EASFC)?

Je to fotbalová sociální síť. Získávátev ní odměny, vylepšujete svou úroveň, bavíte se u výzev a jste v kontaktu s přáteli. Vše ve hře FIFA 17 se poměřuje, zaznamenává a sděluje prostřednictvím EA SPORTS Football Clubu. Za získané odměny si fanoušci mohou odemknout předměty z Katalogu Football Clubu a vylepšovat si svůj status při zdolávání cesty na úroveňčíslo 100. Kořením EA SPORTS Football Clubu jsou pravidelné výzvy na základě skutečných fotbalových událostí, a FIFA 17proto věrně odráží dění během celé sezóny.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin