Herní zóna  Hry  FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16FIFA 16FIFA 16

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

FIFA 16

Vůbec poprvé v historii budou fotbalistéemotivně reagovat na dění na hřišti. Díky více než 600 nových reakcí nyní hráčiprožívají klíčové situace na trávníku ašpatné obranné zákroky, promarněné šance, úžasné góly tak jako v reálném světě. Dynamická prezentace zápasu Zápas je dynamický a pohlcující. Vylepšený komentář zdůrazní jedinečné reakce fanoušků, jejichž skandování…
Kód: 1141318PN: 2526Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
409   včetně DPH
Cena bez DPH: 338 Kč
Cena po registraci:
377 Kč
Cena bez DPH: 312 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.9. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.9. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vůbec poprvé v historii budou fotbalistéemotivně reagovat na dění na hřišti. Díky více než 600 nových reakcí nyní hráčiprožívají klíčové situace na trávníku ašpatné obranné zákroky, promarněné šance, úžasné góly tak jako v reálném světě.

Dynamická prezentace zápasu

Zápas je dynamický a pohlcující. Vylepšený komentář zdůrazní jedinečné reakce fanoušků, jejichž skandování a chování bude souviset s jejich zemí původu nebo dokonce klubem. Nové reakce lavičky, animace postav za postranní čarou, gólové oslavy celého týmu a další novinky vás ještěvíce vtáhnou do dění zápasu.

Bezkonkurenční umělá inteligence

Přizpůsobte si až šest různých týmovýchsoupisek a měňte rozestavení, taktiku arole hráčů na základě příštího soupeře.Instruujte hráče, jak mají hrát, aby vhodně zapadli do vašeho systému.

Brankáři nové generace

Chování brankářů bylo pro hru FIFA 16 důkladně přepracováno. Těšit se můžete navíce než 50 nových animací zákroků, vylepšenou inteligenci brankářů, jejich autentický model či realistické odrazy.

Týmové taktiky

Vaši spoluhráči a soupeři nyní chápou, co se děje na trávníku, a podle toho upraví svou taktiku jako skuteční fotbalisté. Beton ve vápně či nakopávání míčů do šestnáctky, to jsou jen některé z týmových taktik, které si budete moct ve FIFA 16 vybrat.

Špičková grafika

Autentické zpracování hráčů. Fotbalistanové generace je zde. Obličeje hráčů jsou neuvěřitelně detailní, zatímco modelypostav působí fyzicky vyspělým a atletickým dojmem. Dresy se realisticky pohybují a mění s prostředím. V průběhu utkáníse špiní blátem a trávou.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin