Herní zóna  Hry  Far Cry Primal
Far Cry Primal
Far Cry PrimalFar Cry PrimalFar Cry Primal

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Far Cry Primal

Far Cry Primal vás vezme do doby, kteráje plná extrémního nebezpečí a nekonečného dobrodružství, kdy obří mamuti a zubatí tygři vládli nad Zemí a lidstvo je ažna samotném konci potravního řetězce. Vy, coby poslední přeživší vaší loveckéskupiny jménem TAKKAR se musíte naučit,jak si z nalezených surovin v divočině vyrobit nástroje i zbraně, zabít silnějšípredátory…
Kód: 1141274PN: 2861Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
446   včetně DPH
Cena bez DPH: 369 Kč
Cena po registraci:
411 Kč
Cena bez DPH: 340 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.10. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)22.10. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Far Cry Primal vás vezme do doby, kteráje plná extrémního nebezpečí a nekonečného dobrodružství, kdy obří mamuti a zubatí tygři vládli nad Zemí a lidstvo je ažna samotném konci potravního řetězce.

Vy, coby poslední přeživší vaší loveckéskupiny jménem TAKKAR se musíte naučit,jak si z nalezených surovin v divočině vyrobit nástroje i zbraně, zabít silnějšípredátory a přechytračit cizí kmeny.

Cílem je dobít danou oblast a stát se vrchním predátorem, který se stará, aby sejeho rozprášený rod sjednotil, přežil azdárně rostl.

Inovativní hratelnost v otevřeném světěproti vám postaví obrovská zvířata, dechberoucí prostředí a nepředvídatelně surová přepadení. Pokud tedy nezaložíte oheň, který vás možná jako jediný ochrání vnoci. Ta poslouží i k taktickým možnostem např. při infiltraci cizích tvrzí, nebezpečí za světla budou totiž jiná než vnoci.

Pestrost má zajistit střídání prostředí:od bažin až po cedrové lesy. Máte být vůbec prvním člověkem, který kdy do majestátní, nezkrocené země Oros vkročil. Jenna vašich bedrech má být, aby celé lidstvo, teprve pomalu stoupající v potravinovém řetězci, nevyhynulo. To s sebou přinese konflikty nejen s jinými lidmi, alei s přírodou.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay