Herní zóna  Hry  Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5Far Cry 5Far Cry 5

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Far Cry 5

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblastiHope County. V kdysi klidném a svobodnémregionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku. FANATICKÝ KULT Vítejte…
Kód: 1141309PN: 3639Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblastiHope County. V kdysi klidném a svobodnémregionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku.

FANATICKÝ KULT

Vítejte v Hope County v Montaně. Tato idylická oblast je domovem milovníků svobody... a také fanatického kultu soudnéhodne, známého jako The Project at Eden'sGate. Skupinku vede charismatický prorokJoseph Seed a jeho oddaní bratři a sestry - The Heralds.

VRAŤTE REGION LIDEM

Eden's Gate pomalu proniká do všech oblastí každodenního života, v této kdysi klidné oblasti. Váš příchod však podnítí kult k násilnému převzetí kontroly nad regionem. Dostanete tak za úkol vzbouřit odboj mezi místními a osvobodit zdejší utlačovanou komunitu od všeho schopných fanatiků.

JSTE STŘEDEM DĚNÍ

Oblastí Hope County budete svobodně křižovat po řekách, zemi i nebi, v doposud nejširší paletě vozidel a zbraní v sérii.Všechna místa a postavy, které objevítebudou postupně vytvářet váš příběh různými směry, jenž byste rozhodně nečekali.Poprvé v sérii si vytvoříte vlastní postavu a vaše činy ovlivní okolní svět.

S KÝM SE SPOJÍTE?

Během hraní se seznámíte s řadou významných postav, včetně Mary May, která vlastní místní salón, Nicka Reye, nadšence doletadel, nebo kazatele Pastora Jeroma.Stejně tak můžete najímat žoldáky, přičemž v jeden čas můžete využívat schopnosti až tří z nich, abyste obstáli v boji proti kultu Eden's Gate.

KAMPAŇ VE DVOU

K dispozici bude i kooperace pro dva hráče, díky níž můžete ve dvou projít celoukampaň. Tentokrát přitom hrajete za svou vlastní postavu. Součástí hry je takéin-game editor, v němž můžete vytvářet šílené a unikátní Far Cry zážitky, a to spřáteli nebo proti nim.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay