Herní zóna  Hry  Fallout 4 Game of the Year Edition
Fallout 4 Game of the Year Edition
Fallout 4 Game of the Year EditionFallout 4 Game of the Year EditionFallout 4 Game of the Year Edition

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Fallout 4 Game of the Year Edition

Fallout 4 Game of the Year Edition obsahuje: - všechny DLC rozšíření - Nuka-World - Vault-Tec Workshop - Contraptions Workshop - Far Harbor - Wasteland Workshop - Automatron Fallout 4 Nový díl Fallout 4 vychází z dílny Bethesda Studios, od nich jsme mohli hrát skvělé hry, jako byla celá série The ElderScrolls a také kultovní pokračování Fallout 3. Nový Fallout 4 je…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141399PN: 3794Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
601   včetně DPH
Cena bez DPH: 497 Kč
Cena po registraci:
578 Kč
Cena bez DPH: 477 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Fallout 4 Game of the Year Edition obsahuje:

- všechny DLC rozšíření

- Nuka-World

- Vault-Tec Workshop

- Contraptions Workshop

- Far Harbor

- Wasteland Workshop

- Automatron

Fallout 4

Nový díl Fallout 4 vychází z dílny Bethesda Studios, od nich jsme mohli hrát skvělé hry, jako byla celá série The ElderScrolls a také kultovní pokračování Fallout 3. Nový Fallout 4 je velikán s velkým V. Můžeme očekávat obrovský postapokalyptický „žijící“ svět s pravidly, kteráznáme z univerza Falloutu. Svět ve Falloutu nebude nijak omezen a hráč bude mocizažít pravé sandboxové dobrodružství. Hráč se může těšit na pořádné RPG s postapokalyptického světa Falloutu.

Fallout 4 je zasazen do Bostonu, který jsme zatím v žádném jiném díle nemohli navštívit. Příběh a potažmo celá hra začíná hodně netradičně a to před výbuchy atomových bomb, kdy si hráč vytvoří svůj charakter. Při tvorbě svého charakteru bude muset rozdělit hlavní body buď do síly, nebo inteligentce, štěstí atd. Než začnou dopadat atomové bomby, musí hráč utéct se svojí rodinou do Vaultu 111.

Váš příběh se začne psát po 200 letech,kdy se probouzíte ze spánku.

Hráč bude moci při hře objevit a použítokolo 50 různých zbraní od nejprimitivnějších chladných zbraní až po plazmové zbraně. Všechny zbraně budete moci vylepšit dle svých představ nebo podle toho jakým stylem hrajete. Vylepšeních by mělo být něco přes 200, od výměny pažby až pourychlovač vrhání plazmy. Nejzajímavějšínovinkou je možnost si vybudovat vlastní základnu, či dokonce několik vesnic, okteré by se hráč musel starat. Sami vývojáři prozradili, že každá surovina či věc, kterou najdete v celém Falloutu 4 bude mít smysl, jako surovina pro výrobu či vylepšení zbraní nebo jako stavební materiál pro vaši vesnici či pevnost. Takése dočkáme psího společníka, který vásbude věrně doprovázet.

Parametry

Herní platforma ESDSteam