Herní zóna  Hry  Euro Truck Simulátor 2 Scandinavia
Euro Truck Simulátor 2 Scandinavia
Euro Truck Simulátor 2 ScandinaviaEuro Truck Simulátor 2 ScandinaviaEuro Truck Simulátor 2 Scandinavia

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

Euro Truck Simulátor 2 Scandinavia

Od Bergenu a Uppsaly, přes Oslo, Stockholm, Goteborg a Aalborg až do Karlskrone,Malmö a Odense. To jsou virtuální cesty, po kterých procestujete Skandinávii –ještě realističtější, než kdy dříve v sérii Euro Truck Simulator. Toto rozšíření hry přináší zcela nové oblasti na virtuální mapě Evropy a umožňuje tak prozkoumat rozlehlé části Skandinávie – Norsko, Švédsko a Dánsko.
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141894PN: 2444Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
256   včetně DPH
Cena bez DPH: 212 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Od Bergenu a Uppsaly, přes Oslo, Stockholm, Goteborg a Aalborg až do Karlskrone,Malmö a Odense. To jsou virtuální cesty, po kterých procestujete Skandinávii –ještě realističtější, než kdy dříve v sérii Euro Truck Simulator.

Toto rozšíření hry přináší zcela nové oblasti na virtuální mapě Evropy a umožňuje tak prozkoumat rozlehlé části Skandinávie – Norsko, Švédsko a Dánsko. Dodatekpřináší 19 nových měst zpracovaných v rozsahu, který nemá obdoby. Ve městech sibudete moci otevřít pobočku své firmy apostavit zde garáže. Vzhledem k charakteru terénu je důležitým prvkem hry vodnípřeprava – 15 přístavů pro lodě a trajekty. Za zmínku stojí také autentické továrny Scania a Volvo Trucks.

DLC Scandinavia přináší rovněž řadu vylepšení v oblasti grafiky. SCS Software odpíky předělaly celou řadu objektů s novými, kvalitními texturami. Vše samozřejmě odpovídá duchu skandinávské architektury. Můžete se těšit také na charakteristické stavby propracované do nejmenších detailů a odpovídající jejich předlohám.Vedle toho došlo významnému vylepšení systému povětrnostních vlivů a oblohy, která nyní vypadá opravdu fenomenálně. Alepozor, tyto změny se netýkají jen oblastí, které tento přídavek přináší, ale celé Evropy.

A to není vše! Euro Truck Simulator 2 Scandinavia DLC také přináší nové křižovatky a další prvky v silniční dopravě, nové typy návěsů a více než 80 nových typůnákladů.

Tento obsah vyžaduje základní hru Euro Truck Simulátor 2 ve službě Steam.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrSimulátor
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
PEGI hodnota3
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení