Herní zóna  Hry  Euro Truck Simulátor 2 GOLD
Euro Truck Simulátor 2 GOLD

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Euro Truck Simulátor 2 GOLD

Gold edice obsahuje: Euro Truck Simulator 2Euro Truck Simulator 2: Na východ! Euro Truck Simulator 2 Evropou od severu k jihu a od východu nazápad. Kdekoliv bude potřeba po Evropědopravit zboží, nebude to pro vás žádnýproblém. Podle libosti si zvolíte z velké nabídky kamionů, přívěsů, zboží a vyrazíte. K dispozici při tom budete mít na60 evropských měst na ježdění, novinek…
Kód: 1141388PN: 1117Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
285   včetně DPH
Cena bez DPH: 236 Kč
Cena po registraci:
279 Kč
Cena bez DPH: 231 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.9. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.9. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Gold edice obsahuje:

Euro Truck Simulator 2Euro Truck Simulator 2: Na východ!

Euro Truck Simulator 2

Evropou od severu k jihu a od východu nazápad. Kdekoliv bude potřeba po Evropědopravit zboží, nebude to pro vás žádnýproblém. Podle libosti si zvolíte z velké nabídky kamionů, přívěsů, zboží a vyrazíte. K dispozici při tom budete mít na60 evropských měst na ježdění, novinek je opravdu dostatek, a netýkají se jen rozlohy a grafického zpracování.

Euro Truck Simulator 2: Na východ! (datadisk)

Nově jsou do hry přidána města a cesty zvýchodní evropy od Budapešti na jihu přes Ostravu, Banskou Bystrici a Košice ažpo Gdaňsk na severu. Nové oblasti jsoupropracovanější a detailnější než ty v původní hře.

Detailně jsou ve hře ztvárněná tato města: Budapešť, Debrecen, Banská Bystrica,Košice, Ostrava, Katowice, Krakov, Lublin, Lodž, Varšava, Bialystok, Olztyn, Gdaňsk.

Hlavní rysy:

Silně vylepšený grafický engine. Dalekolépe zpracované stromy a vegetace celkově. Vylepšená fyzika a jízdní model. Nová, mnohem větší, mapa Evropy. Detailnějizpracované státy. Velké množství unikátních staveb (mosty, skulptury či hráze).Více okresních a rychlostních silnic (tj. už ne jen samé dálnice). Výrazné vylepšení umělé inteligence okolní dopravy. Propracovaný vizuální tuning s bohatou zásobou doplňků. Nové, detailnější, modelytahačů (jak exteriéry tak interiéry).Netradiční (na evropské poměry) tahače (6x4, 6x2). Nové modely návěsů vytvářené podle reálných předloh. Nově zpracovaná odpočívadla. Výrazně vylepšené dopravní značení (značky se liší podle států). Křížení s jinými druhy dopravy (železnice, lodní doprava).

Parametry

Herní platforma ESDSteam