Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Euro Truck Simulátor 2 Collectors Bundle
Euro Truck Simulátor 2 Collectors Bundle
Euro Truck Simulátor 2 Collectors BundleEuro Truck Simulátor 2 Collectors BundleEuro Truck Simulátor 2 Collectors Bundle

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Euro Truck Simulátor 2 Collectors Bundle

Unikátní kolekce 5 kamionových her (3 znich s českými titulky) navíc s jedním datadiskem a 3xDLC k ETS2 Euro Truck Simulator (EN) Vydejte se na realisticky zpracované evropské dálnice a podívejte se do skutečných míst a měst. Vžijte se do role řidičedálkového tahače a poraďte si na rozmanitých silnicích, v různých povětrnostních podmínkách, a dodejte zboží v šibeničním…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141341PN: 1721Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Unikátní kolekce 5 kamionových her (3 znich s českými titulky) navíc s jedním datadiskem a 3xDLC k ETS2

Euro Truck Simulator (EN)

Vydejte se na realisticky zpracované evropské dálnice a podívejte se do skutečných míst a měst. Vžijte se do role řidičedálkového tahače a poraďte si na rozmanitých silnicích, v různých povětrnostních podmínkách, a dodejte zboží v šibeničním termínu.

Euro Truck Simulator 2 (CZ) + 3xDLC skin

Euro Truck Simulator 2 - Force of NaturePaint Jobs Pack, Euro Truck Simulator 2- Going East!, Euro Truck Simulator 2 -Halloween Paint Jobs Pack, Euro Truck Simulator 2 - Ice cold Paint Jobs Pack

Hra je do detailu propracovaná, musíte dávat pozor jako v reálném světě. Pozor na křehké zboží a dodržování jízdního plánu! Pokud budete mít dostatek zkušenostía peníze na účtu,můžete si vybírat po čem jen zatoužíte! V nabídce je toho hodně, např.: značkové kamiony od skutečnýchvýrobců. Projezdit můžete více než 60 měst po celé Evropě - v reálném prostředí. 3xDLC vám nabídne trojici nových vzhledů pro obzvláštnění vašich strojů.

Euro Truck Simulator 2: Na východ (CZ) -datadisk

Sedněte si za volant náklaďáku a projeďte si místa, která důvěrně znáte! Praha,Brno, Ostrava, Košice, Bratislava, Bánská Bystrice, ale také Lublin, Varšava, Krakov, Budapešť a desítky dalších velkýchevropských měst čekají, až se chopíte řízení a otestujete své profesionální řidičské schopnosti. Procestujte Evropu a staňte se virtuálním králem silnic.

Bus Driver (EN)

Autobusová simulace, jejímž základem jemodel řízení, který vyžaduje zručnost, předvídavost a rychlé reakce. Čekají na vás různé úkoly, spočívající většinou v dopravení někoho někam. Obvykle přitom nejde o jedince, ale celou skupinku lidí,která chce být na místě určení co nejdřív, ale zároveň nesnese žádnou nebezpečnou jízdu. Zažijete například eskortu vězňů za přísných bezpečnostních podmínek, přepravu basketbalového týmu v čas na stadión, či sběr a odvoz dětí do školy

Scania Truck Driving Simulator (CZ)

Usedněte za volant jednoho z nejklasičtějších trucků na silnici ve vysoce detailní simulaci Scania série R. Tento simulátor natahuje hranice věrohodnosti až k prasknutí, a to díky jedinečné směsi hratelnosti a simulace, která se bude zamlouvat každému, kdo má trucky v oblibě.

Trucks & Trailers (CZ)

Připravte se na plnění široké škálu úkolů, které před vámi leží. Ovládat tak obrovská vozidla není vůbec snadné, obzvláště když vás tlačí čas a cenný náklad musíte dovézt v původním stavu – závisí natom vaše pověst. Trucks & Trailers je simulátor, který v nejvyšší možné míře prověří, jak umíte řídit velké nákladní automobily.

Parametry

Herní platforma ESDSteam