Ve středu 29. května bude z technických důvodů zavřena prodejna. Nebude možné vyzvednout ani expedovat objednávky. Servisní zakázky nebudou přijímány také, děkujeme za pochopení.
  Herní zóna  Hry  ESD Tom Clancys The Division 2
ESD Tom Clancys The Division 2
ESD Tom Clancys The Division 2ESD Tom Clancys The Division 2ESD Tom Clancys The Division 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

ESD Tom Clancys The Division 2

Elektronická licence určená pro platformu UPlay Nejvíce chráněné město na planetě padloza oběť smrtícímu viru, který drastickysnížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany,jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvkynás zavede do hlavního města USA. VYPLAVENÝ…
Kód: 2247657PN: 5177Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 28.5. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.5. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu UPlay

Nejvíce chráněné město na planetě padloza oběť smrtícímu viru, který drastickysnížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany,jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvkynás zavede do hlavního města USA.

VYPLAVENÝ WASHINGTON DCOtevřený svět plný bouří, potop, chaosu a nebezpečí, to je Washington DC, nejstřeženější místo nazemi, ale nyní plný zlomených nadějí acivilistů, co udělají všechno pro přežití. Ulice jsou nyní plné nepřátelských frakcí působících bolest a vyvolávajícíchstrach. Každý z vašich nepřátel má jinýcíl a je jen na vás ochránit město a zajistit tak jeho budoucnost.

SKVĚLÝ ENDGAMEThe Division 2 je navrženatak, aby hra nikdy neskončila. I po dokončení napínavé příběhové linie, budetemít přístup k obsahu, který bude vycházet celý rok po vydání. Těšit se můžete napříběhové mise, rozšíření mapy a nové herní módy.

NOVÉ SPECIALIZACESranda nemusí skončit po dokončení kampaně. Po jejím dohrání dostanete přístup k novým specializacím, jako například ostrostřelec. Každá z těchto nových specializací má svůj vlastní systém postupu, s novými dovednosti a mnoho dalšího, takže můžete vylepšit agentapodle svého.

ŽIVOUCÍ DYNAMICKÝ SVĚTZákladní lidské potřeby jako jídlo, léky a munice jsou nedostatkové a díky tomu se o ně bojuje v lokální civilní válce. Jednotlivé frakcebojují kromě totální nadvlády nad Washingtonem DC právě o tyto základní potřeby.V The Division 2 se střetávají členovéfrakcí a civilisté a vytváří tak dynamický svět, který můžete prozkoumávat.

SPOJTE CIVILISTYNěkteří civilisté se spojují a vytvářejí vlastní společenství, aby se bránili proti nepřátelům, ale jsoupod neustálou hrozbou a jen vy je můžete zachránit. Na oplátku vám pomohou se stavbou vlastní základny a přijdou na pomoc v případě potřeby. Budování vztahu scivilisty znamená získat naději na přežití Washingtonu DC.

TEMNÁ ZÓNA JE ZPÁTKYMáte odvahu vstoupitdo Temné zóny? Kořist je jedinečná, aleriziko vysoké! Jedná se o nejbezpečnější oblast v Tom Clancy’s The Division 2,kde pocítíte strach, zradu a napětí. Kterýkoliv z ostatních agentů se může v mžiku obrátit proti vám a ukrást vaši kořist. Pokud ale uniknete, odměna je vysoká.

Parametry

Datum vydání hry (filtr)15.3.2019
Herní platforma ESDUPlay
Herní žánrRPG
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení