Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  Papíry pro velkoformátový tisk  Epson Fine Art Cotton Textured Natural A4, 25 s.
Epson Fine Art Cotton Textured Natural A4, 25 s.
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

Epson Fine Art Cotton Textured Natural A4, 25 s.

Tento papír pro výtvarně umělecké účely zaujme texturou a zářivými barvami tisků. Jedná se o za studena lisovaný bavlněný archivační papír z mimořádně kvalitních surovin, který dokáže přesně reprodukovat barvy, odstíny a drobné detaily – a uchovat je na dlouhá léta. Je navržen pro použití v tiskárnách Epson s pigmentovým inkoustem. Archivační kvalita Tento ušlechtilý…
Kód: 3682217PN: C13S450281Výrobce: EpsonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 239 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Tento papír pro výtvarně umělecké účely zaujme texturou a zářivými barvami tisků. Jedná se o za studena lisovaný bavlněný archivační papír z mimořádně kvalitních surovin, který dokáže přesně reprodukovat barvy, odstíny a drobné detaily – a uchovat je na dlouhá léta. Je navržen pro použití v tiskárnách Epson s pigmentovým inkoustem.

Archivační kvalita
Tento ušlechtilý bavlněný papír pro umělecký tisk vyrábí renomovaná papírna za použití vysoce kvalitních surovin. Výsledkem je papír, který se perfektně hodí pro účely archivace. Díky své přirozeně bílé barvě je tento papír bez opticky zjasňujících prostředků ideálním materiálem pro konzervování v muzejním standardu.

Výjimečná barva a detail
Při použití kombinace pokročilých inkoustů UltraChrome a tohoto luxusního papíru na umělecké tisky budou vaše obrázky zářit živými, výraznými barvami a dokonale vyniknou. Papír je navržen přímo pro použití s našimi inkousty a při jeho výrobě se používá technologie potahování, díky níž lze při tisku pomocí těchto inkoustů reprodukovat nejširší paletu barevných odstínů.

Ucelené řešení
Jak docílit optimálních výsledků v klidu a s minimálním úsilím? Stačí zvolit produkty navržené tak, aby se spolehlivě doplňovaly. S našimi papíry, inkousty, tiskárnami, tiskovými hlavami a softwarem se při tisku nemáte čeho obávat. Všechny prvky se testují společně, aby si spolu dobře rozuměly.

Rychlá, jednoduchá příprava
Naše papíry jsou standardně nastaveny v ovladačích tiskáren Epson Surecolor SC-P, a tak můžete hned tisknout. Stačí dát pokyn, vše je připraveno.

Povrchová úprava podle vašich potřeb
Papíry z řady Fine Art Paper jsou k dispozici ve všech úpravách, které pro svůj projekt můžete potřebovat: v hladké zářivě bílé, hladké přirozeně bílé, zářivě bílé s texturou a přirozeně bílé s texturou.

Parametry

Formát médií a papíruA4