Herní zóna  Hry  Dragon Age 3 Inquisition
Dragon Age 3 Inquisition
Dragon Age 3 InquisitionDragon Age 3 InquisitionDragon Age 3 Inquisition

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

Dragon Age 3 Inquisition

Dragon Age 3 Inquisition přináší kombinaci v podání propracovaného příběhu, komplexního herního systému RPG a podporou zcela nového herního enginu na bázi mnohonásobně oceněné technologie Frostbite™ 2. Podle Aaryna Flynna, generálního manažera studií BioWare, by měla hra obsahovat skvělý příběh se smysluplnými volbami,obrovský svět ke zkoumání, široké možnosti přizpůsobení…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141365PN: 1448Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
321   včetně DPH
Cena bez DPH: 265 Kč
Cena po registraci:
301 Kč
Cena bez DPH: 248 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Dragon Age 3 Inquisition přináší kombinaci v podání propracovaného příběhu, komplexního herního systému RPG a podporou zcela nového herního enginu na bázi mnohonásobně oceněné technologie Frostbite™ 2. Podle Aaryna Flynna, generálního manažera studií BioWare, by měla hra obsahovat skvělý příběh se smysluplnými volbami,obrovský svět ke zkoumání, široké možnosti přizpůsobení a intenzivní taktický bojový systém.

Svět Dragon Age jsme před pár lety opouštěli v tu nejhorší možnou chvíli. Kataklyzmatické události uvrhly zemi Thedas donaprostého chaosu. Draci zatemnili oblohu a vrhli stín hrůzy nad kdysi klidnýmkrálovstvím. Napjaté vtahy povolily a mágové byli uvrženi do totální války protidespotickým templářům. Národy povstalyproti sobě a je pouze na nás, abychom obnovili pořádek. Pomůžete Inkvizici a dopadnete agenty chaosu? Vaše rozhodnutí navždy změní Dragon Age!

Série Dragon Age získala už více jak 80ocenění kritiků z celého světa a dosud si na konto připsala více než 8 miliónů prodaných kopií. Od vydání prvního tituluDragon Age: Prameny v roce 2009 společnost spolupracovala také na řadě knih, komiksů, animovaném filmu a sběratelskýchpředmětech. Jak je u BioWare zvykem, takkolem her vzniká obrovské universum, které baví lidi po celém světě. V pořadí třetí pokračování přistane na pultech obchodů se vší noblesou a podle ohlasů to bude síla.

Co nás čeká?

Rozsáhlý svět, kde bude mnoho rozdílnýchregionů. Prozkoumávání světa se prý stane posedlostí.Starý dobrý způsob psychologického RPG - povedeme skupinu rozdílných dobrodruhů do boje, kdy každé rozhodnutí bude otevírat nové a nové možnosti.Všechna rozhodnutí budou mít vliv také naříši Thedas. Za chyby budou platit nejen postavy, ale i království samotné. Běžné budou i proměny země a přírody.Těšitse také můžeme na hlubší a komplikovanější charaktery.Mnoho fanoušků zklamal druhý díl tím, že nabídl předdefinovanou postavu. Od tohoto modelu tvůrci na přánífanoušků ustupují, takže od teď je práces tvorbou postavy pouze na vás.Fantastické dobrodružství, kde budeme muset zastavit anarchistické kataklyzma a věk draků!

Parametry

Herní platforma ESDOrigin