Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  DOMO DO9185BL nutri mixér
DOMO DO9185BL nutri mixér
DOMO DO9185BL nutri mixérDOMO DO9185BL nutri mixérDOMO DO9185BL nutri mixérDOMO DO9185BL nutri mixérDOMO DO9185BL nutri mixérDOMO DO9185BL nutri mixér

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

DOMO DO9185BL nutri mixér

Smoothie nutri mixér SNB 4302SS je ideální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmů. Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. Popis produktu Je zde nová generace smoothie mixérů. Nový Nutri mixér Xpower 1200W je oblečen do nového designu a zvýšil svůj…
Kód: 1071084PN: DO9185BLVýrobce: DOMOZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Smoothie nutri mixér SNB 4302SS je ideální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmů. Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny.

Popis produktu
Je zde nová generace smoothie mixérů. Nový Nutri mixér Xpower 1200W je oblečen do nového designu a zvýšil svůj výkon. Nyní si také budete moci s jedním motorem namixovat smoothie, nebo i mixovat jako v klasickém mixéru. V balení přibyl klasický mixér a mlýnek na kávu!

Nutri mixér Xpower nejen Vám, ale také celé rodině pomůže rychle, snadno a díky pulznímu spínači také bezpečně připravit Váš vydatný a zdravý nápoj, který Vás nabije energií a vitamíny. S těmito vlastnostmi u dětí zajistí žádané stravovací návyky již od raného dětství a Vám díky rychlému a snadnému čištění zajistí spoustu volného času.

Nápoje připravené pomocí smoothie mixéru jsou bohaté na vitamíny, vlákninu a antioxidanty. S nově tvarovanými noži a velkému výkonu je v nápoji zachováno více chuti a nutričních hodnot, čímž nyní ještě více snížíte stres organismu a dodáte tělu více energie. Váš životní styl bude ještě zdravější než doposud.

Mixér si hravě poradí nejen s čerstvým a měkkým ovocem či zeleninou, ale také s kostkami ledu, ořechy, semínky i zmrzlým ovocem nebo zeleninou. Díky těmto vlastnostem uspokojí i potřeby náročnějších uživatelů.

Přidejte do koktejlu proteinový prášek a připravte si tak komplexní fitness svačinu plnou sacharidů i bílkovin!

Výměnné nádobky lze podle potřeby přikoupit v různých velikostech a barvách.

Vlastnosti
Spojení smoothie mixéru a osobní lahve na pití - našroubujte mixovací nůž, umixujte, našroubujte víčko s pítkem a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Nemusíte nikam nic přelévat!
Rychlá a snadná příprava nápojů na doma i na cestu
Mixování a drcení ledu, ořechů, semínek ( chia, lněných apod.) a zmrzlého ovoce či zeleniny
Láhve jsou vyrobeny z trvanlivého nezávadného plastu značky Tritan(TM) bez obsahu BPA s dlouhou dobou použitelnosti a vyhovující nejpřísnějším hygienickým normám
Nádoby neabsorbují cizí chutě ani pachy
Každá nádoba má dobře těsnící víko s uzavíratelným pítkem
Deklarované otáčky udrží i v zátěži, čímž se od mnohých "zázračně otáčkových" mixérů liší!
Odšťavňovač, který můžete připojit k nádobě na pití
V balení 2 velmi odolné nádoby o tloušťce stěny 2,5mm, včetně uzavíratelných pítek: 1x 530 ml, 1x 710 ml
Mixovací nádoba o objemu 1200 ml - klasický mixér
Víko s otvorem pro přidávání surovin a praktickou odměrkou
Tvrzený nerezový nůž v kombinaci se speciálně tvarovanou nádobkou pro mletí kávy
Pulsní spínač umožní mletí do požadované jemnosti
Nádoby je možné mýt v myčce na nádobí

Technické údaje
Příkon: 1200 W
Rychlost otáček nožů: 17215 až 25825 ot./min.
Způsob mletí kávy: tříštivý