Herní zóna  Hry  DiRT Rally
DiRT Rally
DiRT RallyDiRT RallyDiRT Rally

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

DiRT Rally

DiRT Rally zachycuje podstatu toho, co dělá rally sport tak unikátní. Ten pocit,kdy se snažíte udržet své emoce pod kontrolou, zatímco se řítíte uzoučkou zvlněnou silnicí a v šílené rychlosti se snažíte ze svého auta vymáčknout ten nejlepší čas. Každá chyba vás může stát nejen život, ale hlavně cenné vteřiny na časomíře! OPRAVDOVÁ RALLY Oproti svým předchůdcům se DiRT Rally…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141300PN: 2609Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
289   včetně DPH
Cena bez DPH: 239 Kč
Cena po registraci:
271 Kč
Cena bez DPH: 224 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

DiRT Rally zachycuje podstatu toho, co dělá rally sport tak unikátní. Ten pocit,kdy se snažíte udržet své emoce pod kontrolou, zatímco se řítíte uzoučkou zvlněnou silnicí a v šílené rychlosti se snažíte ze svého auta vymáčknout ten nejlepší čas. Každá chyba vás může stát nejen život, ale hlavně cenné vteřiny na časomíře!

OPRAVDOVÁ RALLY

Oproti svým předchůdcům se DiRT Rally soustředí na podstatně realističtější jízdní model. Každý z několika typů povrchumá naprosto odlišné jízdní podmínky. Auto se každou jízdou opotřebovává a je nutné ho vždy svěřit do rukou mechaniků. Každá etapa se proto stává maratónem koncentrace a dovedností, kde jde o každou desetinu vteřiny.

IKONICKÁ VOZIDLA Z PROSTŘEDÍ RALLYE

DiRT Rally se chlubí více než 40 ikonickými rallye vozy a tento počet stále roste. Najdete zde nejnovější WRC speciály ahlavně celou řadu legendárních vozů napříč historii.

ŠEST MASIVNÍCH RALLYE LOKACÍ S VÍCE NEŽ70 ERZETAMI

Namiřte si to bahnitými cestami napříč Walesem, po prašných cestách Řecka nebo okuste zledovatělé asfaltové silnice Monte Carla. Pokuste se se svým vozem zdolatlegendární Pikes Peak nebo se radujte ze sněhové nadílky či epických scenérií,které Vám nabídne Švédsko a Finsko.

OFICIÁLNÍ OBSAH Z FIA WORLD RALLYCROSS

Závoďte na legendárních tratích, jako jeLydden Hill, Holjes a Hell tracks v 6 nejrychlejších offroadových autech. Začínejte na samém konci rallye řebříčku a soutěžte v řadě závodů a získávejte tak potřebné body a peníze na své cestě za slávou.

NÁROČNÝ JÍZDNÍ MODEL A POCTIVÝ TUNING

Vývojáři provedli kompletní rekonstrukcifyzikální simulace s cílem adekvátně zachytit pocity při závodění napříč rozdílným terénem a povrchem. DiRT Rally jde do hloubky i v oblastech mimo samotný závod - nechybí elementy, jako jsou opravy,upgrady, nejrůznější nastavení, tuningvozidel.

TÝMOVÝ MANAGEMENT

Najímejte si členy do svého týmu a věnujte pozornost jejich odlišným schopnostem. Učte svůj tým novým dovednostem a klaďte důraz na týmovou spolupráci.

PODPORA HRÁČSKÉ LIGY A ONLINE VÝZVY

Spojte se s přáteli a rozběhněte svou vlastní závodní ligu. Vytvářejte neomezenémnožství spolků a řiďte je tak, jak sami chcete. Série jednodenních, týdennícha měsíčních výzev vám umožní získat herní kredity a využít je tak pro vylepšenívašeho vozu a týmu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam