Digitální fotoaparát Olympus TG-5 Open Water Diver Kit Black

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

Digitální fotoaparát Olympus TG-5 Open Water Diver Kit Black

Digitální fotoaparát Olympus Tough TG-5 je ideální partner pro vaše dobrodružství. Navíc se s tímto fotoaparátem můžete spolehnout na vysokou obrazovou kvalitu snímků i v náročných podmínkách s nedostatkem světla, jak se pod vodou často stává. Od arktického soumraku po podmořský svět je klíčem ke skvělému obrazu zejména schopnost poradit si se slabým světlem. Set…
Kód: 1092179PN: V104190BE010Výrobce: OlympusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Digitální fotoaparátOlympus Tough TG-5je ideální partner pro vaše dobrodružství. Navíc se s tímto fotoaparátem můžete spolehnout na vysokou obrazovou kvalitu snímků i v náročných podmínkách s nedostatkem světla, jak se pod vodou často stává. Od arktického soumraku po podmořský svět je klíčem ke skvělému obrazu zejména schopnost poradit si se slabým světlem.

Set obsahuje podmořské pouzdro PT-058
, které využijete k focení podmořského světa nebo například při radovánkách v bazénu.

Kombinace nového rychlého a vysoce citlivého obrazového snímače s nejnovějším obrazovým procesorem TruePic VIII, převzatým z našeho nejlepšího systémového fotoaparátu, přináší vyšší obrazovou kvalitu než kdy dřív, s rozšířeným dynamickým rozsahem a kratšími reakčními časy. Nově vyvinutý obrazový snímač použitý v TG-5 přináší maximální výkon a mimořádně vysokou citlivost. Poskytuje vyšší obrazovou kvalitu než dříve, s menším šumem a lepšími detaily obrazu, a přináší přirozený vzhled videí ve vysokém rozlišení.

Vynikající vodotěsnost TG-5
až do hloubek 15 metrů vám umožní fotografovat nejen v prudkém lijáku nebo v divokých peřejích, ale také při šnorchlování. Kvůli ochraně světelného objektivu (1:2.0) je TG-5 vybaven unikátní Olympus technologií absorpce nárazů. Díky ní je dostatečně robustní, aby odolal pádu z výšky 2,1 metru. Každá součástka tohoto fotoaparátu, včetně elektroniky, je navržena tak, aby odolala drsným podmínkám zimních sportů, s garantovanou funkčností do mínus 10 °C.

Vnitřní ochranná konstrukce fotoaparátu je navržena tak, aby odolala tlaku 100 kg, takže se nemusíte bát, že se omylem posadíte na fotoaparát v zadní kapse. Když jste v divoké přírodě a chcete zachytit ten správný okamžik, budete někdy potřebovat trochu pomoct. TG-5 je vybaven pro tuto třídu exkluzívním režimem Pro Capture, který zachytí sérii záběrů před a po stisku spouště, takže můžete snadno vybrat ten nejlepší moment.

TG-5 umožňuje nahrávat v úchvatném 4K rozlišenínebo vytvářet fantastické zpomalené záběry ve fullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 120fps. Vychutnejte si dynamiku každého jednotlivého pohybu nebo pořiďte záběry úchvatných scenérií v úžasně vysokém rozlišení.

TG-5 a jeho vyspělý makro systéms maximálním 7x zvětšením obrazu a 4 režimy (Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking) vám to umožní. V režimu Microscope může fotoaparát zachytit objekty ze vzdálenosti pouhého 1cm. V režimu Microscope Control lze pomocí páčky zoomu změnit poměr zvětšení zobrazení až na 44,4x.

Navíc je k dispozici volitelné vybavení
v podobě LD-1 Light Guide a Difuzéru blesku FD-1, s jehož pomocí využijete potenciál systému Variable Macro skutečně naplno. Pořiďte spektakulární záběry zblízka, jako byste se dívali mikroskopem.

Ať fotografujete v jednom snímku spolu se stacionárními objekty putování hvězd po obloze, ohňostroje nebo světlušky, Live Composite vždy zakomponuje do snímku z každé expozice pouze ty oblasti, které obsahují nové světlo. Tak je zabráněno přeexponování snímku, ke kterému dochází při běžném režimu bulb. Proces vzniku snímku lze sledovat na LCD displeji.

Umělecké filtryozvláštní vaše fotografie některým z klasických efektů. Objevte svoji kreativitu s některou ze 14 oblíbených voleb. Umělecké filtry rozšiřují škálu fotografických možností a fotografování je tak ještě zábavnější.

Pomocí WiFi vestavěné v TG-5a aplikace OI.Share importujte z fotoaparátu do chytrého telefonu snímky a data snímačů prostředí, jako je kompas, manometr a teploměr. Poté v bezplatné aplikaci Olympus Image Track (OI.Track) vytvořte jejich propojením videa zobrazující spolu s dějem informace o prostředí.

S pomocí TG-5můžete v post-produkci vytvořit dokonalý snímek. Dokonce i když jste venku v terénu, můžete upravovat snímky přímo ve fotoaparátu. Uložte své snímky ve formátu RAW a s pomocí přiloženého software Olympus Viewer 3 vylaďte do detailu parametry jako expozice, kontrast, vyvážení bílé a vyvážení barev.

Vlastnosti:

Režim Pro Capture
Umělecké filtry
Finkce Live Composite
Ukládání do formátu RAW
Zobrazení mřížky pro snazší kompozici záběru
Různé expoziční režimy a uživatelská nastavení
Ovládací kolečko/Páčka zoomu
Tlačítko zámku příslušenství
Optimální uchopení (grip)

Parametry a specifikace:

12 Megapixelů
TruePic VIII procesor
Maximální ISO 12 800
Objektiv s 4x zoomem
Vodotěsný do 15 m
Nárazuvzdorný do 2,1 m
Mrazuvzdorný do -10°C
Tlakuvzdorný (do 100 kg)