Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)
DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)
DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

DICOTA Bezpečnostní filtr na display (zatmavení ze všech stran) 14.0 Wide (16:9)

Se vzrůstajícím používáním notebooků na veřejnosti se vaše citlivá data často stávají terčem zvídavých pohledů: o e-maily, obchodní záležitosti, ale také o osobní fotky se tak nechtěně dělíte s okolím. Tento problém snadno vyřešíte použitím vysoce kvalitní ochranné fólie na monitor DICOTA Secret 4-way. Tato fólie nejnovější generace poskytuje ochranu před poškrábáním monitoru…
Kód: 475048PN: D30895Výrobce: DICOTAZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Se vzrůstajícím používáním notebooků na veřejnosti se vaše citlivá data často stávají terčem zvídavých pohledů: o e-maily, obchodní záležitosti, ale také o osobní fotky se tak nechtěně dělíte s okolím. Tento problém snadno vyřešíte použitím vysoce kvalitní ochranné fólie na monitor DICOTA Secret 4-way.
Tato fólie nejnovější generace poskytuje ochranu před poškrábáním monitoru a bezpečně chrání Vaše důvěrné informace před zvědavýma očima. Chloubou této prémiové řady fólií je vysoká odolnost, zachování původních barev a snadná aplikace bez vzduchových bublin. Fólie může být z monitoru kdykoliv a beze stop odstraněna. Dotyková funkce monitoru zůstává i při použití fólie zachována. Speciální technologie zajišťuje, že vaše data uvidíte jen vy a jsou uchráněna od pohledů shora, zdola, zleva i zprava. Ideální pro použití v hotelech nebo dopravních prostředcích. Obsah balení: 1 ks ochranné fólie na monitor.

K dostání v mnoha rozměrech, vhodné na většinu displejů a monitorů.
D30895 velikost: pro 14" monitory (16:9)

Specifikace
* Materiál: PET
* Hmotnost: 0,045 kg
* Rozměry: 310 x 175 x 1 mm

Parametry

Bezpečnostní prvkyAno
Displej - úhlopříčka [palce]14