Herní zóna  Hry  Diablo 3 Battle Chest
Diablo 3 Battle Chest
Diablo 3 Battle ChestDiablo 3 Battle ChestDiablo 3 Battle Chest

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Diablo 3 Battle Chest

Diablo III: Battle Chest obsahuje základní hru DIABLO 3 a rozšíření REAPER OF SOULS . Povolejte kamarády a připravte sebránit říše smrtelníků v tomto společnémbalení legendárního akčního RPG a vynikajícího datadisku. Čekají vás stovky hodin hraní, klikání a bdění. DIABLO III Dvacet let uplynulo od událostí v DiabloII a jeho datadisku LoD. Mephisto, Diablo a Baal byli…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141295PN: 3485Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
839   včetně DPH
Cena bez DPH: 693 Kč
Cena po registraci:
805 Kč
Cena bez DPH: 665 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Diablo III: Battle Chest obsahuje základní hru DIABLO 3 a rozšíření REAPER OF SOULS . Povolejte kamarády a připravte sebránit říše smrtelníků v tomto společnémbalení legendárního akčního RPG a vynikajícího datadisku. Čekají vás stovky hodin hraní, klikání a bdění.

DIABLO III

Dvacet let uplynulo od událostí v DiabloII a jeho datadisku LoD. Mephisto, Diablo a Baal byli poraženi, ale zároveň bylrozmetán Worldstone, kámen a zároveň štít chránící obyvatele Sanctuary před nebezpečím z nebe i pekla. V Tristramu opětpovstává zlo pekelné i nebeské, což prohráče znamená práci. Nic převratného vkoncepční rovině Diablo 3 nepřináší, jeto akční RPG skrz na skrz, se spoustou odporných nepřátel, pěticí hratelných povolání a stylově zpracovaným fantasy světem, tak jak to umí pouze designéři z Blizzardu.

DIABLO III: REAPER OF SOULS

Porážka Diabla měla nastolit věk naděje,místo toho povstalo nové zlo, jehož záměry zatím halí závoj tajemství. Malthael, padlý archanděl vědění se v dodatku Reaper of Souls znovu vrací na scénu, nynívšak jako anděl smrti, který se zmocnilčerného kamene, v němž je ukryto Prvotní zlo. Rozšíření Reaper of Souls rozšiřuje příběh hry o nové 5. dějství s novýmilokacemi, nepřáteli a poklady. Dále zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň na 70a společně s tím přináší postavám takénová kouzla a schopnosti. Ty budou hráčimoci náležitě využít díky rozšíření možností tzv. end-game obsahu v podobě dvounových módů: Loot Run a Nephalem Trial.

Parametry

Herní platforma ESDBattle-Net
Herní žánrRPG
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota16
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení