Designová židle G21 Decore Black

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

Designová židle G21 Decore Black

Designová židle G21 Decore Black je moderní židle s netradiční konstrukcí. S touto židlí zaujmete každého, kdo k vám přijde na návštěvu. Osloví vás nejen její moderní design smíchaný s retro stylem, ale zcela určitě vás zaujmou i její výborné praktické vlastnosti . Je to poslední výstřelek módy. Decore Black splní všechny vaše požadavky na dokonalou židli: moderní…
Kód: 1031540PN: GA-DC01BLVýrobce: G21Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Designová židle G21 Decore Blackje moderní židle s netradiční konstrukcí. S touto židlí zaujmete každého, kdo k vám přijde na návštěvu.Osloví vásnejen její moderní design smíchaný s retro stylem, ale zcela určitě vás zaujmou i jejívýborné praktické vlastnosti. Je to poslední výstřelek módy.Decore Blacksplní všechny vaše požadavky na dokonalou židli: moderní design, pohodlí, krása, praktičnost.

Designová židle G21 Decore Black

Pevnost a stabilitu židle zajišťujepodnož, která jevyrobena z pevné kovové konstrukce. Sedák je vyroben z polypropylenu v černé barvě. Design tétonadčasové židlese skvěle hodí do každého moderního interiéru.

Stylová židleje vhodným doplňkem jak do módní kuchyně, tak i do trendy obýváku či ložnice.G21 Decore Blackbudí netradiční dojemna každého kdo ji vyzkouší. Židle G21 není jenkrásná, ale i velicepohodlná.

Rozměry:


60 x 57 x 80 cm

Barva:

černá

Materiál:

polypropylen, kov


Soutěžte o skvělou dovolenou. Stačí jen zakoupit produkt G21, zaregistrovat jej a vyhrát !!!

Parametry

MateriálPolypropylen, kov
Nosnost (kg)120