Designová židle G21 Decore Black

Designová židle G21 Decore Black

Kód: 1031540PN: GA-DC01BL
Designová židle G21 Decore Black je moderní židle s netradiční konstrukcí. S touto židlí zaujmete každého, kdo k vám přijde na návštěvu. Osloví vás nejen její moderní design smíchaný s retro stylem, ale zcela určitě vás zaujmou i její výborné praktické vlastnosti . Je to poslední výstřelek módy. Decore Black splní všechny vaše požadavky na dokonalou židli: moderní…
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel / ostatní
2 roky / 6 měsíců
1 561,– 
1 290,– Kč bez DPH
Skladem
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již 27.11.ZDARMA!
Přepravní službou již 28.11.od 99 Kč
Na výdejním místě již 30.11.od 64 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

Designová židle G21 Decore Blackje moderní židle s netradiční konstrukcí. S touto židlí zaujmete každého, kdo k vám přijde na návštěvu.Osloví vásnejen její moderní design smíchaný s retro stylem, ale zcela určitě vás zaujmou i jejívýborné praktické vlastnosti. Je to poslední výstřelek módy.Decore Blacksplní všechny vaše požadavky na dokonalou židli: moderní design, pohodlí, krása, praktičnost.

Designová židle G21 Decore Black

Pevnost a stabilitu židle zajišťujepodnož, která jevyrobena z pevné kovové konstrukce. Sedák je vyroben z polypropylenu v černé barvě. Design tétonadčasové židlese skvěle hodí do každého moderního interiéru.

Stylová židleje vhodným doplňkem jak do módní kuchyně, tak i do trendy obýváku či ložnice.G21 Decore Blackbudí netradiční dojemna každého kdo ji vyzkouší. Židle G21 není jenkrásná, ale i velicepohodlná.

Rozměry:


60 x 57 x 80 cm

Barva:

černá

Materiál:

polypropylen, kov


Soutěžte o skvělou dovolenou. Stačí jen zakoupit produkt G21, zaregistrovat jej a vyhrát !!!