Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  DELONGHI EC 685 BK pákové espresso
DELONGHI EC 685 BK pákové espresso
DELONGHI EC 685 BK pákové espressoDELONGHI EC 685 BK pákové espressoDELONGHI EC 685 BK pákové espressoDELONGHI EC 685 BK pákové espressoDELONGHI EC 685 BK pákové espressoDELONGHI EC 685 BK pákové espresso

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

DELONGHI EC 685 BK pákové espresso

Profesionální nejužší pákový kávovar v oblíbeném černém kabátě De'Longhi EC 680 BK. Jeho výhodou je nastavitelná tryska na pěnu, vysoký výkon a profesionální držák filtru pro mletou i porcovanou kávu. Popis produktu Potěšilo by vás, kdyby vás ráno z postele vytáhla vůně lahodné, právě uvařené čerstvé kávy s nadýchanou pěnou a báječnou chutí? Takové probuzení máte nyní na…
Kód: 1097513PN: 41006176Výrobce: De'LonghiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Profesionální nejužší pákový kávovar v oblíbeném černém kabátě De'Longhi EC 680 BK. Jeho výhodou je nastavitelná tryska na pěnu, vysoký výkon a profesionální držák filtru pro mletou i porcovanou kávu.

Popis produktu
Potěšilo by vás, kdyby vás ráno z postele vytáhla vůně lahodné, právě uvařené čerstvé kávy s nadýchanou pěnou a báječnou chutí? Takové probuzení máte nyní na dosah! Espresso DeLonghi EC680BK je přístrojem nejen neobvykle nenáročným na prostor, ale také vám umožní dopřát si tu nejlepší kávu přímo u vás doma. Ještě nikdy nebylo snadnější potěšit se výborným šálkem teplé kávy.

Vytvořte si ve vaší kuchyni malou kavárnu! Moderní design, zaoblené tvary a nevšední velikost pouhých 14,9 cm na šířku – to vše vás nadchne u elegantního Espressa DeLonghi. Díky velmi praktickým rozměrům si přístroj budete moci ponechat na kuchyňské lince a mít ho po ruce vždy, když dostanete chuť na šálek kávy. Celkový vzhled je navíc okořeněn kovovým tělem přístroje, prvky z chromu a profesionálním pákovým držákem na filtr. Jednoduše stvořený do každé kuchyně.


Snadná obsluha pro každého

Pomocí osvětlených tlačítek si snadno navolíte, jakou velikost šálku byste rádi, poté šálek umístíte pod trysku a během několika vteřin je vaše káva připravena. Jestliže kávu připravujete nejen sobě, ale například i vaší drahé polovičce, můžete oba šálky kávy připravit najednou. Stačí pouze stlačit příslušné tlačítko a přístroj se o vše postará sám.


Božské cappuccino!

Jestliže máte chuť na krémové cappuccino, pak vás jistě potěší nastavitelný Cappuccino systém, který dokonale mísí páru, vzduch a mléko, čímž je vytvořena bohatá, krémová pěna pro ten nejlepší šálek kávy. Můžete si vybrat mezi klasickou mletou kávou nebo speciálními E.S.E. filtry podle toho, co máte nejradši. Do držáku na kávu nasypete takové množství, jaké vám nejvíce vyhovuje, a v závislosti na tom zvolíte i příslušný kalíšek.


Nedělejte si starosti s vodou


Vyjímatelnou nádržku na vodu lze snadno doplnit díky širokému plnícímu otvoru a v případě potřeby také jednoduše umýt. Nádrž má kapacitu až 1,2 l, což vám vystačí hned na několik šálků kávy. Přístroj disponuje také možností připravit pouze horkou vodu, se kterou můžete rychle vykouzlit například čaj nebo jiné nápoje pro vaše děti. A na přebytečné kapky vody jde zde i vyjímatelná odkapávací mřížka s ukazatelem plnosti.

Šetří energii, ale zároveň je vždy ve střehu

Vaše šálky mohou být konstantně nahřáté díky funkci thermobloku. Jestliže umístíte šálky na kovový vrch přístroje, začnou se okamžitě zahřívat a vaše káva poté neztratí rychle svou teplotu. Díky tlačítku ON/OFF a automatickému režimu Stand-by ušetříte spoustu energie, jelikož se její spotřeba sníží v okamžiku, kdy není přístroj používán.

S profesionálním tlakem 15 barů docílíte toho, že vaše káva bude jako z té nejlepší kavárny, ovšem vy si ji budete moci dopřát u vás doma v pohodlném křesle nebo na terase. Espresso DeLonghi EC680BKudělá veškerou práci za vás a připraví vám kávu tak skvělou, že už si bez ní nedokážete představit den!


PRŮLOMOVÝ DESIGN
Jednoduché a moderní tvary utváří nejužší design na trhu s šířkou pouhých 14,9 cm

PROFESIONÁLNÍ VZHLED&POCIT
Kovové tělo, detaily z chromu a profesionální držák na filtr připomínají tradiční způsob přípravy espressa baristou

VYSOKÝ VÝKON
Kávovar je vybaven termoblokem a elektronikou, aby zajistil potřebný výkon, kvalitu, jednoduché použití a nastavitelnost velikosti kávy

Technické parametry
Ohřev vody termoblokem
Úzké rozměry (pouhých 14,9 cm na šířku)
Rychlé ohřívání
Flow-stop funkce pro nastavení velikosti kávy
Kontrolní panel s třemi osvětlenými tlačítky
Nahřívač šálků
Profesionální tlak 15 barů
Kávovar může být použit pro mletou kávu a také pro E.S.E. pody
Tlačítko pro zapnutí a vypnutí s automatickým režimem stand-by pro šetrnější spotřebu energie po době, kdy nebyl používán
Odvápňovací zvukový signál
Profesionální držák filtru pro mletou kávu a pody s integrovaným zařízením pro bohatou pěnu na espresso a pro 1 nebo 2 šálky a E.S.E. pody
Systém předehřívání znamená, že je kávovar vždy připraven k použití
Nastavitelný Cappuccino systém: mísí páru, vzduch a mléko a vytváří tak bohatou a krémovou pěnu pro perfektní cappuccino
Možnost připravit horkou vodu
Vyjímatelná nádržka na vodu
Vyjímatelná odkapávací mřížka s ukazatelem hladiny vody
Systém proti odkapávání
Odkládací prostor na šálky
Vodní filtr (volitelný)

Ilustrační video