Spotřební elektronika  Foto Video  Dalekohledy  Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12x50
Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12x50

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12x50

Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12 x 50 je výkonný přístroj s 12násobným zvětšením. Vezměte si jej s sebou do přírody a uvidíte úžasnou krásu divoké zvěře, nádhernou krajinu a četné vzdálené objekty. Tento triedr je nepostradatelný při lovu a pěší turistice. Jeho vodotěsné tělo umožňuje, abyste se o optiku nemuseli obávat, i když jej používáte nebezpečně…
Kód: 1068203PN: 71145Výrobce: LevenhukZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12 x 50je výkonný přístroj s 12násobným zvětšením. Vezměte si jej s sebou do přírody a uvidíte úžasnou krásu divoké zvěře, nádhernou krajinu a četné vzdálené objekty. Tento triedr je nepostradatelný při lovu a pěší turistice. Jeho vodotěsné tělo umožňuje, abyste se o optiku nemuseli obávat, i když jej používáte nebezpečně blízko vody.

Binokulární dalekohledy s Porro hranoly zachycují většinu dopadajícího světla.Velký průměr čočekobjektivů zajišťujejasný a kontrastní obraz. Ať už při úsvitu nebo za soumraku, tento triedr vám poskytneostrý obraz se správným vykreslením barev.Všechny optické prvky jsou vyrobeny ze skla BaK-4 a čočky jsou navíc kompletně pokrytyněkolikanásobnou antireflexní vrstvou.

Levenhuk Sherman BASE 12 x 50 jeideální k použití v extrémních podmínkách.Hliníkové tělo je odolné proti pádu z nízké výšky. Plášť je vodotěsný, takže optika je zabezpečená proti proniknutí vody. Dusíková náplň chrání čočky před zamlžováním. Tento model je vhodný do každého ročního období a je velmi snadno udržovatelný. Za slunečného dne použijte pryžové očnice, abyste se vyhnuli bočnímu světlu - lze je snadno povytáhnout. Po sklopení jsou praktické i pro osoby s brýlemi.

Při dlouhodobém pozorování z jednoho místa lze tento triedr instalovat na stativ.

Vlastnosti:

Výkonný dalekohled k pozorování pod širým nebem
Optické sklo BaK-4
Čočky se speciální povrchovou úpravou
Vodotěsný plášť naplněný dusíkem
Možnost umístění na stativ

Obsah balení:

Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12 x 50
Krytky okuláru a objektivu
Pouzdro
Závěsný řemen
Čistící utěrka
Návod k použití a záruční list