Spotřební elektronika  Foto Video  Dalekohledy  Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10x50
Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10x50

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

Dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10x50

Triedr Levenhuk Sherman BASE 10 x 50 je multifunkční optický přístroj pro pozorování v extrémních podmínkách. Je odolný proti prachu, bezpečně překoná silný déšť i sněhovou vánici a přežije i pády z menších výšek. Výkonná optika umožňuje v maximálním detailu pozorovat vzdálené objekty, přírodu a městskou krajinu . Triedr lze instalovat na stativ, což usnadňuje…
Kód: 1068205PN: 71144Výrobce: LevenhukZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Triedr Levenhuk Sherman BASE 10 x 50je multifunkční optický přístrojpro pozorování v extrémních podmínkách.Je odolný proti prachu, bezpečně překoná silný déšť i sněhovou vánici a přežije i pády z menších výšek. Výkonná optikaumožňuje v maximálním detailu pozorovat vzdálené objekty, přírodu a městskou krajinu. Triedr lze instalovat na stativ, což usnadňuje dlouhodobé pozorování z jednoho místa.

Optika jepřed špatnými povětrnostními podmínkamichráněna vodotěsným hliníkovým pláštěm.Vaše pozorování nemůže přerušit ani vysoká vlhkost nebo rychlá změna teploty - triedr je totiž naplněn dusíkem, který chrání čočky před zamlžováním. Povrstvená optika nabízí ostrý a kontrastní obraz a široké zorné pole umožňuje pozorování vetší oblasti. S triedrem Levenhuk Sherman BASE 10 x 50 lze snadno sledovat pohybující se objekty.

Všechny parametry lze upravit podle vašich konkrétních potřeb. Dioptrická korekce je nastavitelná pomocí kroužku na pravém okuláru. Kromě toho můžete upravit interpupilární vzdálenost a ostrost obrazu. Pokud nosíte brýle, můžete sklopit očnice, nebo je naopak vytáhnout, abyste obraz ochránili před bočním světlem.

Vlastnosti:

Binokulární dalekohled s Porro hranoly
Model odolný proti vodě
Čočky se speciální povrchovou úpravou
Vodotěsný plášť naplněný dusíkem
Možnost umístění na stativ

Obsah balení:


Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10 x 50
Krytky okuláru a objektivu
Pouzdro
Závěsný řemen
Čistící utěrka
Návod k použití a záruční list