Čtečka knih Pocketbook 631+ Touch HD2 tmavě hnědá

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Čtečka knih PocketBook 631+ Touch HD2 tmavě hnědá

Jste vášnivým čtenářem? Rádi byste si zkrátili čekání u doktora či jízdu autobusem oblíbeným čtením, ale nemáte v tašce kapacitu na neustálé nošení knížek? Pak pro vás máme moderní a efektivní řešení ! PocketBook představuje nového společníka - na ovládání pohodlnou a jednoduchou elektronickou čtečku knih PocketBook 631 Touch HD 2 . SMARTlight pro pohodu při čtení…
Kód: 1053256PN: PB631-2-X-WWVýrobce: PocketBookZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
4 270   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 529 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.10. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.10. / od 80 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Jste vášnivým čtenářem? Rádi byste si zkrátili čekání u doktora či jízdu autobusem oblíbeným čtením, ale nemáte v tašce kapacitu na neustálé nošení knížek? Pak pro vás mámemoderní a efektivní řešení! PocketBook představuje nového společníka - na ovládání pohodlnou a jednoduchouelektronickou čtečku knih PocketBook 631 Touch HD 2.

SMARTlight pro pohodu při čtení ve dne i v noci

Kromě skvělých parametrů displeje a zvukových funkcí přináší nová čtečka PocketBook Touch HD 2 technologiiSMARTlight, která zajišťuje plynulé vyvažování světlapro příjemné čtení ve dne i v noci. Technologie SMARTlight nabízí komplexnější přístup k pohodlí a bezpečnosti čtení. Díky dvourozměrnému nastavení je možné vyladit nejen jas, ale i teplotu barvy nasvícení. Pro uživatele, kteří by chtěli ovládat nastavení nasvícení sami podle svých osobních preferencí, jek dispozici také manuální režim.

Vysoký komfort čtení a poslechu


PocketBook Touch HD 2 díkyšestipalcovému dotykovému displeji 300DPI E Ink Carta™nabízí vynikající optické vlastnosti i možnost pohodlného poslechu zvukových souborů. Čtečka PocketBook Touch HD 2 byla vyrobena s důrazem na nejlepší tradice značky PocketBook a nabízí širokou paletu možností díky dotykovému displeji avestavěné bezdrátové Wi-Fi.Nejpříjemnější e-čtení bez jakýchkoli omezení

Nová e-čtečka má8 GB vnitřní pamětia slot naexterní kartu microSD (až 32 GB), což umožňuje uložení digitální knihovny i kolekce zvukových nahrávek uživatele. Výkonný procesor staktovací frekvencí 1 GHz a 512 MBpaměti RAM poskytuje rychlé reakce a umožňuje nepřerušovanou práci libovolné aplikace i bezproblémové procházení stránek.

Pocketbook 631+ Touch HD2

Obsah v jakémkoliv formátu

Uživatel zařízení PocketBook Touch HD 2 si může vybrat obsah v jakémkoli formátu – zařízení podporuje17 oblíbených textových formátůa4 grafické formáty(JPEG, BMP, PNG, TIFF) bez nutnosti převodu.Předinstalované slovníkyAbbyy Lingvo® (24 směrů překladu) jsou nepostradatelné při čtení knih v cizích jazycích.Vestavěná Wi-Fia služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožňují rychlý a snadný přenos libovolného e-obsahu do zařízení bez nutnosti připojení k PC.

Klasický styl a mobilita

Na předním panelu jsou tlačítka, která lze použít společně s dotykovým displejem. Kompaktní e-čtečka srozměry 113,5 x 175 x 9 mm a hmotností 180 gje ideální pro použití prakticky kdekoli – na cestách, v kanceláři i doma. Díky zadnímu panelu s úpravou „soft touch“ a oblastí s perforovanými tečkami padne pohodlně do dlaně.
Pocketbook 631+ Touch HD2
Svoboda volby

Pro všechny, kteří při čtení rádi poslouchají hudbu, je tu příjemné překvapení. PocketBook Touch HD je vybavena veškerými funkcemi, které jsou potřeba pro přehrávání zvukových souborů. E-čtečka podporujeformát MP3a má standardní3,5mm audio konektor. Uživatel si může do zařízení stáhnout sadu souborů se svojí oblíbenou hudbou a věnovat se při čtení i poslechu hudby. Dobře zvolená hudba jako kulisa zesílí pocit, který ve vás vzbudí knížka. Nastavení přehrávání zvuku je snadné – během čtení lze změnit hlasitost i zcela vypnout zvuk.

Stejné funkce vám dávají i možnostposlouchat audioknihy. Uživatel má nyní možnost volby – číst knížku, nebo poslouchat její profesionální nahrávku ve formátu MP3. A další cenná charakteristika – PocketBook Touch HD 2 má funkci Text-to-speech, která převádí text na výstup ve formě mluveného slova. To znamená, že e-čtečka může nahlas číst libovolnou knihu nebo dokument v jakémkoli textovém formátu.

Perfektní optické vlastnosti

Nová e-čtečka je vybavena displejem E Ink Carta s HD rozlišením (1720 x 1448) a 300 dpi, což zaručuje vysoký kontrast a ostrost obrazu. Charakteristika displeje zaručuje perfektní vyváženost bílé a černé barvy na stránce elektronického textu, takže čtení je pro oči naprosto pohodlné.

Parametry a specifikace:


Displej: 6" E Ink® Carta™ (1072 x 1448), podsvícení
Dotyková obrazovka: Infračervený (vícesenzorový)
Materiál displeje: sklo
Odstíny šedé: 16 (stupnice šedi)
Baterie (aktivní čtení): Li-Ion Polymer, 1500 mAh (výdrž baterie až 1 měsíc)
Procesor: 1 GHz
Operační paměť: 512 MB
Paměť Flash: 8 GB (velikost vnitřní paměti může záležet na softwarové konfiguraci vašeho zařízení)
Rozhraní USB: Micro USB
Slot paměti: microSD, až 32 GB
Audio výstup
Formáty e-knih: PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF
Formáty audia: mp3
Bezdrátové připojení: Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Další funkce: PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync, Knihkupectví, Knihovna, Slovník, Prohlížeč, Zvukový přehrávač, Galerie, Kalkulačka, Kalendář, Zprávy RSS, Šachy, Klondike, Klikyháky, Sudoku
Materiál těla: Plast, ‘soft touch’
Slovníky: ABBYY Lingvo® (24 jazykových kombinací), anglicko-německý, Webster's Dictionary 1913
Rozměry: 113,5 x 175 x 9 mm
Hmotnost: 180 g
Barva: Tmavě hnědá