Spotřební elektronika  Audio  Reprosoustavy a reproduktory  Creative repro Muvo 1C mobilní vodovzdorný bezdrátový reproduktor - černý
Creative repro Muvo 1C mobilní vodovzdorný bezdrátový reproduktor - černý
Creative repro Muvo 1C mobilní vodovzdorný bezdrátový reproduktor - černý

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Creative repro Muvo 1C mobilní vodovzdorný bezdrátový reproduktor - černý

Creative MUVO 1c Vodovzdorný Bluetooth reproduktor do dlaně Reproduktor do dlaně Creative MUVO 1c s vodovzdorným vnějším pláštěm vás bude provázet na vašich životních dobrodružstvích s vaší oblíbenou hudbou. Baterie reproduktoru, který se vám vejde do dlaně, má výdrž 6 hodin. Na svých potulkách za zábavou můžete hlasitě přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Zapojení reproduktoru…
Kód: 1033434PN: 51MF8251AA000Výrobce: CreativeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
557   včetně DPH
Cena bez DPH: 460 Kč
Běžná maloobchodní cena: 645 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem, více od 29.12.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 14.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)17.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Creative MUVO 1c

Vodovzdorný Bluetooth reproduktor do dlaně

Reproduktor do dlaně Creative MUVO 1c s vodovzdorným vnějším pláštěm vás bude provázet na vašich životních dobrodružstvích s vaší oblíbenou hudbou. Baterie reproduktoru, který se vám vejde do dlaně, má výdrž 6 hodin. Na svých potulkách za zábavou můžete hlasitě přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Zapojení reproduktoru MUVO 1c je snadné. K dispozici je bohatá nabídka vstupních zdrojů, včetně připojení Bluetooth. Rovněž můžete bezdrátově propojit dva reproduktory MUVO 1c pro širší a výkonnější stereofonní zvuk.

Pro mladé, divoké a svobodné

Reproduktor do dlane Creative MUVO 1c s vodovzdorným vnejším pláštem vás bude provázet na vašich životních dobrodružstvích s vaší oblíbenou hudbou. Baterie reproduktoru, který se vám vejde do dlane, má výdrž 6 hodin. Na svých potulkách za zábavou mužete hlasite prehrávat vaši oblíbenou hudbu. Zapojení reproduktoru MUVO 1c je snadné. K dispozici je bohatá nabídka vstupních zdroju, vcetne pripojení Bluetooth. Rovnež mužete bezdrátove propojit dva reproduktory MUVO 1c pro širší a výkonnejší stereofonní zvuk.

Impozantní seznam stop pro vaše další dobrodružství

Vytvorte si impozantní seznam stop, který vás bude provázet na vašich dobrodružstvích. Reproduktor MUVO 1c má certifikované krytí IP66 proti vode a prachu. Takže voda nemuže pokazit zábavu pri vašich bazénových akcích. I když cestujete mimo obvyklé trasy, ani prach neomezí spontánnost vašeho objevování.

Mejte vaši hudbu všude s sebou

Vzhledem k nízké hmotnosti 158g (5,57oz) se reproduktor MUVO 1c nepronese. Je lehký a mobilní - stací jej popadnout a vyrazit za dobrodružstvím.

Vysoký výkon v malém formátu

Reproduktor MUVO 1c v sobe skrývá velkou pasivní ozvucnici, která zajištuje skvelý basový výkon. Tento šikovný reproduktor je vybaven jedním továrne vyladeným menicem plného rozsahu, který vždy vytvárí výrazný a silný zvuk.

Vecírek muže pokracovat

Zabudovaná 650mAh Li-ion baterie umožnuje prehrávat hudbu nonstop až 6 hodin1. A to není vše: vecírek muže pokracovat, i když se baterie vybije. Reproduktor lze pripojit k napájení kabelem micro USB a užívat si další hodiny zábavy.

Zbavte se drátu

Pripojit vaše chytré zarízení k reproduktoru MUVO 1c je hracka. Spárujte váš chytrý telefon prostrednictvím Bluetooth a nechte hudbu volne plynout.

Sdílejte hudbu prostrednictvím širšího stereofonního ozvučení

Domluvte se a vytvorte rozsáhlé ozvucení. Výkonný reproduktor MUVO 1c je vybaven stereofonní technologií Wireless Link, která umožnuje propojit dva reproduktory MUVO 1c2. Spolecne s vašimi práteli si mužete užívat prostorový zvuk ze dvou kompaktních reproduktoru.

Funguje rovnež jako sluchátko

Když je váš chytrý telefon sdílen prostrednictvím Bluetooth, reproduktor MUVO 1c funguje rovnež jako sluchátko, které umožnuje prepínat mezi voláním a hudbou. Již žádné zmeškané volání!

1 Skutecná výdrž baterie se bude lišit podle zpusobu používání, nastavení a podmínek okolního prostredí.
2 K dispozici pouze v prípade pripojení zdroje zvuku prostrednictvím Bluetooth.

Specifikace

Rozměry ( V x Š x H)
Kabel USB Délka: 0,6m, 67 x 93 x 38 mm

Hmotnost
Kabel USB: 23g, Reproduktor: 158 g (5,57oz)

Typ baterie
Integrovaná Li-ion, 650mAh

Výdrž baterie
6 hodin

Konfigurace systému
Kompaktní

Verze Bluetooth
Bluetooth 4.2

Obsah balení:

•Creative MUVO 1c
•Kabel Micro USB
•Strucná úvodní prírucka

Parametry

BarvaČerná
Bezdrátové reproAno
MikrofonAno
Napájecí konektormicro USB
Typ bezdrátového připojeníBluetooth 4.x
Typ drátového připojení1x Jack 3,5mm