Dům, dílna, zahrada  Dílna, nářadí  Card Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží dat
Card Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží dat
Card Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží datCard Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží datCard Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží dat

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Card Guard pánská černá peněženka - chrání vás před krádeží dat

Card Guard pánská peněženka - originál známý z TV! Učiňte přítrž krádeži dat a získejte absolutně bezpečnou peněženku! Card Guard má bezpečnostní pouzdro Alu-Protect-Case, které pojme až 6 čipových karet a ochrání je před krádeží dat. Alu-Protect-Case chrání kreditní a EC bankovní karty na 100% před zneužitím dat elegantní design s exkluzivní umělou kůží sofistikované…
Kód: 1773856PN: M15397Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Card Guard pánská peněženka - originál známý z TV!

Učiňte přítrž krádeži dat a získejte absolutně bezpečnou peněženku! Card Guard má bezpečnostní pouzdro Alu-Protect-Case, které pojme až 6 čipových karet a ochrání je před krádeží dat.

Alu-Protect-Case chrání kreditní a EC bankovní karty na 100% před zneužitím dat
elegantní design s exkluzivní umělou kůží
sofistikované pouzdro na karty s vysouvacím mechanismem a Stop-Drop-technologií
Card Guard je vybavena unikátním Slide-Control mechanismem, který umožňuje pohodlné vysouvaní karet a vy je tak máte vždy po ruce. Navíc má revoluční stop-Drop technologii, která zabraňuje vypadnutí karet z pouzdra a to i když pouzdro otočíte vzhůru nohama.