Herní zóna  Hry  Call of Duty WWII
Call of Duty WWII
Call of Duty WWIICall of Duty WWIICall of Duty WWII

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Call of Duty WWII

Call of Duty: WWII. Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaňz 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k ménězběsilému tempu, kooperační režim nabídne vlastní příběh a přijdou také zombie zTřetí říše! VÍTEJTE VE VAŠÍ ČETĚ Kampaň se zaměří na devatenáctiletého vojína americké armády…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141262PN: 3610Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
593   včetně DPH
Cena bez DPH: 490 Kč
Cena po registraci:
570 Kč
Cena bez DPH: 471 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Call of Duty: WWII. Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaňz 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k ménězběsilému tempu, kooperační režim nabídne vlastní příběh a přijdou také zombie zTřetí říše!

VÍTEJTE VE VAŠÍ ČETĚ

Kampaň se zaměří na devatenáctiletého vojína americké armády Ronalda "Reda" Danielse. Red není žádným superhrdinou, nemáani žádné zkušenosti, pouze chtěl sloužit své zemi. Společně s ním se zúčastníte vylodění v Normandii a poté přes Belgii budete postupovat až do Berlína. Příběh se bude odehrávat v závěrečných letechválky 1944 až 1945. Podíváme se ale i na události z let 1940 až 1944 pro lepšízarámování příběhu a vykreslení postav.Zažijete co možná nejvíce autentickou válku! Autoři se snaží dosáhnout co největší autenticity a proto se již nesetkámenapříklad s automatickým uzdravováním. Pokud budete zranění, musíte si zavolat medika a pokud vám dojde munice, musí vámvypomoci spolubojovník. Tón hry a celkové vyznění má být mnohem blíže realitě,než je v sérii zvykem.

KLASICKÝ MULTIPLAYER

V multiplayeru bude kladen důraz na kořeny série Call of Duty. Hra více hráčů představí klasické zbraně a nové možnosti.Například Headquarters, centrum nabízející sociální interakci mezi fanoušky a různé odměny, to všechno v podobě, jakoujsme v sérii dosud nezažili. Samozřejměpůjde hrát i za Němce. Multiplayer budeurčen pro 2 až 48 hráčů.

KOOPERACE A ZOMBIE

Z herních módu se můžeme těšit třeba naWar Mode, kde budou dva týmy bojovat o strategické cíle. Samostatnou kapitolou je kooperace, ve které se ponoříte do nového originální příběhu a je oddělena odkampaně a multiplayeru. Co-op bude pro dva hráče. Znovu dorazí také zombie. Tentokrát jsou spojeni se snahou Třetí říševybudovat v závěru války nesmrtelnou armádu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrAkční
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení