Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts
Call of Duty GhostsCall of Duty GhostsCall of Duty Ghosts

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Call of Duty Ghosts

Call of Duty: Ghosts je akční střílečkaz pohledu první osoby od společnosti Infinity Ward. Děj CoD:Ghost se začíná odvíjet již roku2013, organizace s jednoduchým názvem "Federace" obsadila vesmírnou stanici ODIN (Orbital Defense Initiative) a využilaji ke kinetickému bombardování města San Diego, vlivem této události se během dalších deseti let drasticky změnil poměrsvětových…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141392PN: 636Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
235   včetně DPH
Cena bez DPH: 194 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Call of Duty: Ghosts je akční střílečkaz pohledu první osoby od společnosti Infinity Ward.

Děj CoD:Ghost se začíná odvíjet již roku2013, organizace s jednoduchým názvem "Federace" obsadila vesmírnou stanici ODIN (Orbital Defense Initiative) a využilaji ke kinetickému bombardování města San Diego, vlivem této události se během dalších deseti let drasticky změnil poměrsvětových sil. Roku 2023 Spojené StátyAmerické dávno neplatí za světovou velmoc, ekonomika země je zdecimována, průmysl a infrastruktura také a Spojené Státyjsou doslova sraženy na kolena. Zdálo byse, že nemůže být hůře, bohužel v onomdesetiletém mezidobí se pod hlavičkou Federace vytvořila nová supervelmoc, jež se nyní dobrala názoru, že již vlastní dost sil na podrobení USA a vyvolává válečný konflikt, který zbídačené Spojené Státy nemohou dlouhodobě ustát. V momentě,kdy se tento konflikt jeví již jako prohraný se zbylé "americké" jednotky obracík novému plánu. Vzniká tak speciální jednotka s názvem "Ghosts" - polovojenskástruktura, vedená vysloužilým kapitánemEliasem Walkerem, toho doplňují i jeho dva synové Logan a David, oba profesionální vojáci. Dalšími členy jednotky jsou Booth, Neptun, velitel US Navy SEAL Merrick a novinka v CoD sérii - německý ovčákjménem Riley, který je cvičen pro speciální vojenské nasazení a hra bude klástdůraz na jeho využívání při misích. Ti všichni mají vytyčený nemalý cíl, cílem "Duchů" totiž není nic menšího, než pomocí zkušeností veteránů armády a obratnosti malého týmu vést partyzánskou válku vtýlu nepřítele. Při misích se tak postaví jak proti běžným jednotkám, tak protinejvyššímu vedení Federace včetně jejíchdvou hlavních vůdců. Jedno je ovšem jisté, Ghosts nepřestanou, dokud Federace nepadne a USA neobnoví status světového vůdce.

Parametry

Herní platforma ESDSteam