Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Krása a zdraví  Péče o tělo  BRAUN Series 3 3010S WD holící strojek
BRAUN Series 3 3010S WD holící strojek
BRAUN Series 3 3010S WD holící strojekBRAUN Series 3 3010S WD holící strojekBRAUN Series 3 3010S WD holící strojekBRAUN Series 3 3010S WD holící strojekBRAUN Series 3 3010S WD holící strojekBRAUN Series 3 3010S WD holící strojek

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

BRAUN Series 3 3010S WD holící strojek

BRAUN Series 3 3010S WD holící strojek se postará o mužské vousy. Popis produktu Pánský holicí strojek Braun Series 3 3010s Wet&Dry vám za všech okolností přinese skvělý pocit z precizního oholení. Přístroj se totiž může pochlubit unikátním trojitým holicím systémem, který dokáže pojmout více vousů. Dočkáte se tak mnohem hladšího a rychlejšího oholení, než jste byli…
Kód: 1055627Výrobce: BRAUNZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

BRAUN Series 3 3010S WD holící strojek se postará o mužské vousy.

Popis produktu
Pánský holicí strojek Braun Series 3 3010s Wet&Dry vám za všech okolností přinese skvělý pocit z precizního oholení. Přístroj se totiž může pochlubit unikátním trojitým holicím systémem, který dokáže pojmout více vousů. Dočkáte se tak mnohem hladšího a rychlejšího oholení, než jste byli doposud zvyklí.
Tento stylový modro-černý strojek od společnosti Braun využívá trojitého holicího systému MicroComb, který sestává z dvou řad drobných drážek a jednoho středního zastřihovače. Tato kombinace je schopna při každém vašem tahu zachytit a zastřihnout větší množství vousů, čímž se výrazně snižuje i celková doba oholení. Za žádných okolností tak nebudete zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas, strojek si totiž dokáže velmi rychle poradit i s oholením třídenního strniště.
Holicí strojek Braun Series 3 3010s Wet&Dry je plně vodotěsný, můžete si jej tak bez problému vzít i do sprchy. Přístroj byl přitom vyvinut tak, abyste jej mohli používat s pěnou i gelem. Máte tak možnost vybrat si přesně to, co nejlépe vyhovuje právě vám.

Součástí dodávaného balení je vedle samotného strojku i ochranný kryt, čisticí kartáček a napájecí kabel.

Technické parametry
Typ holicího strojku: planžetový
Zdroj energie: aku (Ni-Mh)
Provedení planžety/frézky: trojitý holící systém
Použití a údržba: voděodolný
Doba provozu (min): 45
Doba nabíjení (hod.): 1
Zastřihování: NE
Čistící jednotka: NE
LED kontrolky: ANO
Indikace nabíjení: ANO
Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva
Braun Series 3: Hladké oholení, perfektní komfort pro pokožku. Rychlejší než kdy dříve.

Parametry

ProduktyHolící strojky