Ve středu 29. května bude z technických důvodů zavřena prodejna. Nebude možné vyzvednout ani expedovat objednávky. Servisní zakázky nebudou přijímány také, děkujeme za pochopení.
  Oblečení a móda, krása a zdraví  Kosmetika  BEURER Tlakoměr / pulsoměr na paži
BEURER Tlakoměr / pulsoměr na paži
BEURER Tlakoměr / pulsoměr na paži
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

BEURER Tlakoměr / pulsoměr na paži

tlakoměr Beurer BM 95 Beurer BM 95 vám přináší praktické spojení tlakoměru/pulsoměru na paži a měřiče EKG v jednom. Nabízí plně automatické, rychlé a pohodlné měření. Kromě toho zobrazuje také datum a čas. Po použití se sám vypne. Na docházející baterii vás upozorní kontrolka. Přenos naměřených hodnot přes technologii Bluetooth a propojení s PC pomocí USB. Tlakoměr /…
Kategorie: Kosmetika
Kód: 2244944PN: BEUBEU-BM95BTZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

tlakoměr Beurer BM 95
Beurer BM 95 vám přináší praktické spojení tlakoměru/pulsoměru na paži a měřiče EKG v jednom. Nabízí plně automatické, rychlé a pohodlné měření. Kromě toho zobrazuje také datum a čas. Po použití se sám vypne. Na docházející baterii vás upozorní kontrolka. Přenos naměřených hodnot přes technologii Bluetooth a propojení s PC pomocí USB.

Tlakoměr / pulsoměr
Tlakoměr / pulsoměr na paži nabízí plně automatické, rychlé a pohodlné měření. Má 2x 60 pamětí pro uložení naměřených údajů. Vypočítá také vaše průměrné hodnoty. Manžeta na paži z příjemného materiálu o velikosti 22-33 cm.

Měřič EKG
Kromě tlakoměru nabízí Beurer BM 95 také možnost měření EKG. K dispozici máte 1 kanál pro záznam EKG. Zařízení umí detekovat fibrilaci síní a předčasné komorové kontrakce. Další je funkce detekce arytmie, která vás varuje v případě možné poruchy srdečního rytmu. Sledovat všechny naměřené hodnoty můžete pomocí aplikace CardioExpert.

Klíčové vlastnosti
Beurer BM 95 je praktické spojení tlakoměru a měřiče EKG v jednom. Plně automatické, rychlé a pohodlné měření. Inovativní propojení s mobilním telefonem. Sledování měření pomocí aplikace CardioExpert. Přenos přes technologii Bluetooth a propojení s PC pomocí USB. 2 x 60 pamětí. Výpočet průměrných hodnot. Detekce fibrilace síní a předčasných komorových kontrakcí. Klasifikace hodnot v barevném měřítku. Velký a přehledný LCD displej.

Parametry

ProduktyOsobní tlakoměry