Dům, dílna, zahrada  Zahrada  Bazénová chemie AquaMar Projasňovač 1 l (tekutý přípravek)
Bazénová chemie AquaMar Projasňovač 1 l (tekutý přípravek)

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

Bazénová chemie AquaMar Projasňovač 1 l (tekutý přípravek)

Projasňovací chemie značky AQuaMar na sebe naváže nečistoty způsobující nevzhlednou barvu vody. Odstraní zákal a zvýší účinnost filtrace. Matná unavená voda získá opět jiskru čistoty. Přípravek funguje jako velmi účinný vločkovač. Na rozdíl od něj však účinkuje i při nižších teplotách a hodnotách pH. To je nesporná výhoda a jistě ji ocení všichni, kdo již…
Kód: 1484077PN: 11302007Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Projasňovací chemie značky AQuaMarna sebe naváženečistotyzpůsobujícínevzhlednou barvuvody.Odstraní zákal a zvýší účinnost filtrace.Matná unavená voda získá opětjiskru čistoty.

Přípravek funguje jakovelmi účinný vločkovač.Na rozdíl od něj všakúčinkuje i při nižších teplotách a hodnotách pH.To je nespornávýhoda a jistě ji ocenívšichni, kdo již někdy bazén čistili.
 
Bazén


Desinfekce formou tekutého projasňovače je vhodná jakpro nadzemní, tak i pro zapuštěnébazény. Využijete ji i provířivky.Nezáleží na tom, zda používátesladkou nebo slanou vodu.

Způsob užití

Hodnota pHmusí být mezi6,8 až 7,2.Mějte na paměti, že použitím této chemie na projasnění vody sepH mírně sníží.Před nalitím přípravku pořádněvyperte a propláchněte filtr.Pak již můžete nadávkovat20 - 50 ml na 10 m3 vody. Detailnípopis a dávkování je vytištěno na obalu.

Specifikace:

Balení: plastová uzavíratelná láhev
Objem: 1 litr
Barva balení: bílá
Hmotnost balení: 1,2 kg

Rozměry balení:

Průměr: 8,5 cm
Výška: 23,5 cm

Upozornění: bazénová chemie - chlorová - desinfekce. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Parametry

Čištění bazénůBazénová chemie
Flag - Zakazat obj. z InternetuAno