Dům, dílna, zahrada  Zahrada  Bazénová chemie AQuaMar Minitabs 0,9 kg
Bazénová chemie AQuaMar Minitabs 0,9 kg

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Bazénová chemie AQuaMar Minitabs 0,9 kg

Malé desinfekční tablety značky AQuaMar vám pomohou v průběžném udržování koncentrace chloru. Jsou vhodné zejména jako doplňkový program během sezony po užití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Pomalurozpustné tablety zabrání zezelenání vody v bazénu. Účinné proti řásám, plísním, bakteriím a virům. Bazén Desinfekce formou tablet je vhodná jak pro nadzemní, tak…
Kód: 1484086PN: 11301103Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Malé desinfekční tabletyznačkyAQuaMarvám pomohouv průběžném udržování koncentrace chloru.Jsou vhodné zejména jakodoplňkový program během sezonypo užití granulátu AQuaMar Quick Chlor.Pomalurozpustné tablety zabrání zezelenání vodyv bazénu. Účinné protiřásám, plísním, bakteriím a virům.

Bazén


Desinfekce formou tablet je vhodná jakpro nadzemní, tak i pro zapuštěnébazény. Využijete ji i provířivky.Nezáleží na tom, zda používátesladkou nebo slanou vodu.

Způsob užití

Před prvním použitímchlorových tablet upravte hodnotupH na 6,8 až 7,2.Ve chvíli, kdy jepH v normě,proveďtepreventivní ošetření rychlorozpustným chlórovým přípravkem AQuaMar Quick.Následně použijtestabilizátor chloru AQuaMar Chlor Stabil.Podle teploty vody pak přidávejtekaždých 5 - 8 dnů 1 až 2 tablety na 3 m3(3 000 l) vody. A sice do teploty25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety.Detailnípopis a dávkování je vytištěno na obalu.

Specifikace:

Balení: plastová uzavíratelná dóza
Počet tablet: 45 minitablet (jedna 20 g)
Barva balení: bílá
Hmotnost balení: 0,95 kg

Rozměry balení:

Průměr: 9,5 cm
Výška: 18 cm

Upozornění: bazénová chemie - chlorová - desinfekce. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Parametry

Čištění bazénůBazénová chemie
Flag - Zakazat obj. z InternetuAno