Dům, dílna, zahrada  Zahrada  Bazénová chemie AquaMar Komplex Mini 5v1 tablety 0,9 kg
Bazénová chemie AquaMar Komplex Mini 5v1 tablety 0,9 kg

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Bazénová chemie AquaMar Komplex Mini 5v1 tablety 0,9 kg

Bazénové tablety AQuaMar Komplex 5v1 se postarají o celkovou sanaci vašeho bazénu. Nemusíte tak již mít starost o vodu a její nezávadnost . Multifunkční tablety s pěti účinky zajistí dezinfekci, prevenci proti řasám a vločkování. Navíc stabilizují tvrdost vody a hodnotu pH. Tato pětisložková chemie je naprostou novinkou sezony. Takto komplexní výrobek od…
Kód: 1484083PN: 11301211Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Bazénové tablety AQuaMar Komplex 5v1se postarajío celkovou sanaci vašeho bazénu.Nemusíte tak již mít starost ovodu a její nezávadnost. Multifunkční tabletyspěti účinkyzajistídezinfekci, prevenci proti řasám a vločkování.Navíc stabilizujítvrdost vody a hodnotu pH.

Tato pětisložková chemie jenaprostou novinkou sezony.Taktokomplexní výrobekod jiného výrobcena českém trhu nenajdete.Účinné protiřásám, plísním, bakteriím a virům.Přenechteúdržbu vody tomuto speciálnímu prostředkua užívejte siletní pohodus čistou vodou.

Bazén


Desinfekce formou tablet je vhodná jakpro nadzemní, tak i pro zapuštěnébazény. Využijete ji i provířivky.

Způsob užití

Podle teploty vody použijtekaždých 5 - 8 dnů 1 až 2 tablety na 3 m3(3 000 l) vody. A sice do teploty25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety.Detailnípopis a dávkování je vytištěno na obalu.

Specifikace:

Balení: plastová uzavíratelná dóza
Počet tablet: 45 minitablet (jedna 20 g)
Barva balení: bílá
Hmotnost balení: 1 kg

Rozměry balení:

Průměr: 10 cm
Výška: 18 cm

Upozornění: bazénová chemie - chlorová - desinfekce. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Parametry

Čištění bazénůBazénová chemie
Flag - Zakazat obj. z InternetuAno