Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Batman Arkham City Game of the Year Edition
Batman Arkham City Game of the Year Edition
Batman Arkham City Game of the Year EditionBatman Arkham City Game of the Year EditionBatman Arkham City Game of the Year Edition

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition obsahuje následující DLC: Catwoman PackNightwing Bundle PackRobinBundle PackHarley Quinn’s RevengeChallenge Map Pack and Arkham City Skins Pack Paul Dini americky spisovatel a animátorz DC comics, jenž je pětinásobným držitelem prestižní ceny Emmy (převážně právěza komiksového Batmana), se znova chopil tvůrčího pera. První díl…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141361PN: 1019Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition obsahuje následující DLC:

Catwoman PackNightwing Bundle PackRobinBundle PackHarley Quinn’s RevengeChallenge Map Pack and Arkham City Skins Pack

Paul Dini americky spisovatel a animátorz DC comics, jenž je pětinásobným držitelem prestižní ceny Emmy (převážně právěza komiksového Batmana), se znova chopil tvůrčího pera. První díl s podtitulemArkham Asylum měl obrovský úspěch a takse fanoušci dočkali vcelku pochopitelného pokračování. Dobrodružství netopýříhohrdiny tak mohou, diky vývojářům z Rocksteady Studios, znova ožít i u vás doma.A jak je z přítomnosti Paula Diniho jasné, vše se bude držet poctivě temné komiksové předlohy. Příběh titulu Batman Arkham City se odehrává asi rok po událostech prvního dílu. Bývalý dozorce z Arkhamského blázince Quincy Sharp získal uznáníza zastavení Jokera a chytře použil svou proslulost, aby se stal starostou Gotham City. Jako první muž Gothamu rozjel svůj tajný plán, na který jste v jeho kanceláři mohli narazit už v jedničce.

Ani Arkham, ani Blackgate věznice nedokáží udržet ty nejnebezpečnější vězně. Proto Sharp koupí velkou část chudinských čtvrtí v Gothamu, obežene je zdí, na ně posadí bataliony cvičených vojáků a stvoří tam doslova peklo na zemi - Arkham City. Téměř okamžitě tam jsou posíláni nebezpeční zločinci a je jim slíbena relativní volnost, pokud se nebudou pokoušet uniknout. Pověřen dohledem nad tímto místem zla je psychiatr Hugo Strange, který je však sám případ pro psychiatra a má zřejmě s Arkham City své plány.

Parametry

Herní platforma ESDSteam