Barva Securit nátěrová na popis křídou, 5m2 plochy, 250ml, černá

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Barva Securit nátěrová na popis křídou, 5m2 plochy, 250ml, černá

S akrylátovou barvou firmy Securit vytvoříte jednolitý povrch ideální pro používání tekutých křídových popisovačů nebo klasické křídy. Černá matná barva je vhodná na porézní povrchy, jako jsou zdi, překližka, dřevo a jiné nasákavé materiály. Obsahuje 250 ml s možností pokrytí plochy 5 m2. Vytvořte pomocí této plechovky nápaditou plochu, která popsáním…
Kód: 1472445PN: PNT-BL-SMVýrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
606   včetně DPH
Cena bez DPH: 501 Kč
Cena po registraci:
582 Kč
Cena bez DPH: 481 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)27.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

S akrylátovou barvou firmy Securitvytvořítejednolitý povrchideální pro používánítekutých křídových popisovačůnebo klasické křídy.Černá matná barvaje vhodná naporézní povrchy,jako jsouzdi, překližka, dřevoa jiné nasákavé materiály. Obsahuje250 ml s možností pokrytí plochy 5 m2.Vytvořte pomocí této plechovkynápaditou plochu,která popsáním a pomalovánímzaujme každého zákazníka (malého i velkého).

Barva Securit nátěrová na popis křídou

Všechny produkty drží společnost Securit® nanejvyšší možné míře kvality.Celý provoz jebezodpadovýa používá primárněpřírodní obnovitelné materiály.Výrobce doporučuje její použití předevšímna členité nasákavé povrchy.Akrylátová barva jevodou ředitelná,doporučuje se použít naporézní smáčivé materiály.V případěnenasákavých povrchů je nutné aplikovat základovou barvu.

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.
Barva Securit nátěrová na popis křídou
Vlastnosti:

Originální předávání informací
Kvalitní barva od renomované značky
Snadná aplikace a jednoduchá údržba

Specifikace:

Druh: akrylát
Na materiál: nasákavý, porézní (zeď, dřevo,...)
Obal: kovová plechovka
Rozměr plochy: až 5 m2
Objem: 250 ml
Barva: černá

Hmotnost: 300 g
Rozměry (Š x V x H): 7,5 x 7,5 x 7,5 cm

Parametry

Hmotnost (kg)0,25