Herní zóna  Hry  Anno 2205
Anno 2205
Anno 2205Anno 2205Anno 2205

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Anno 2205

Oblíbená budovatelská strategie putuje hlouběji do budoucnosti, kde se již lidéprohání v létajících autech a budují města na Měsíci. A přesně to bude také vášúkol. Osídlit Měsíc! V Anno 2205 se připojíte k budování lepší budoucnosti. Dobyli jste Zemi, postavili jste bohatá, prosperující rušná městaa průmyslové areály, ale k zajištění prosperity obyvatelstva je potřeba…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141378PN: 2714Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
298   včetně DPH
Cena bez DPH: 246 Kč
Cena po registraci:
279 Kč
Cena bez DPH: 231 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 25.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Oblíbená budovatelská strategie putuje hlouběji do budoucnosti, kde se již lidéprohání v létajících autech a budují města na Měsíci. A přesně to bude také vášúkol. Osídlit Měsíc!

V Anno 2205 se připojíte k budování lepší budoucnosti. Dobyli jste Zemi, postavili jste bohatá, prosperující rušná městaa průmyslové areály, ale k zajištění prosperity obyvatelstva je potřeba posunout se dál - do vesmíru! Kolonizujte kontinenty na Zemi, vytvořte doly na měsíci.Díky surovinám můžete tvořit úžasné a prosperující metropole.

TECHNICKÁ REVOLUCE

Vědecký průlom ve fůzní energii slibujerevoluci ve všech odvětvích společnosti.Nezbytné zdroje izotopů a helium-3 lzev dostatečném množství nalézt jen na Měsíci. Vydejte se tedy do vesmíru a kolonizujte Měsíc v napínavém závodě o zdrojea moc.

AŽ KE HVĚZDÁM

Šestý díl v úspěšné strategické sérii míří do vesmíru. Kolonizujte kontinenty naZemi, budujte základny na Měsíci a těžte na něm zdroje, aby jste ze svých městudělali obrovské metropole.

NEOMEZENÉ STAVĚNÍ

Tisíce hodin hratelnosti umožní nováčkůmv sérii i zkušeným budovatelům, stavětobrovská města s tisíci budovami. Svojirostoucí korporaci budete ovládat na několika místech současně na Zemi i Měsíci.Hratelnost přináší revoluční Session mód, který umožňuje hraní na několika ostrovech spojujících různé regiony. Anno 2205 je největší hra v sérii, nabízející nekonečnou znovu hratelnost na 5x většíchostrovech, než kdy dříve.

DETAILNÍ GRAFIKA

Nový herní engine nabízí skutečně nádherný dojem velkoleposti a přináší nebývalou úroveň detailů. Vaše město ožívá s létajícími auty a více než milionem živýchobyvatel podél kouřících továren, dolů aúžasné přírody.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay