Aktovka Školní Aktovka CARS

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Aktovka Školní Aktovka CARS

Prostorná a pevná školní aktovka s oblíbeným motivem CARS je skvělou volbou pro malé školáky. Tento batoh je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s povrchovou úpravou  Air Mesh . Také má ergonomicky tvarovaná pevná záda s prodyšnou síťkou. Polohu na zádech lze měnit pomocí profilovaných popruhů, které lze nastavovat dle potřeby. Popruhy jsou ergonomicky tvarované…
Kód: 1150963PN: TOR-2354Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Prostorná a pevnáškolní aktovka s oblíbeným motivem CARSje skvělou volbou pro malé školáky. Tento batoh je vyroben zvysoce kvalitních materiálů s povrchovou úpravou  Air Mesh. Také máergonomicky tvarovaná pevná zádas prodyšnou síťkou. Polohu na zádech lze měnit pomocí profilovaných popruhů, které lze nastavovat dle potřeby. Popruhy jsou ergonomicky tvarované, tudíž nesklouzávají z ramen. Pro bezpečnost dětí jsou na batohu dányreflexní prvky.

Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena a zajišťuje tak dostatek místa na učebnice nebo sešity. Přední kapsa je určena pro malé drobnosti. Postranní kapsičky jsou určeny na láhev s pitím či svačinu. Na klopě je možné batoh podepsat. 

Specifikace:

Materiál: polyester
Hmotnost: 0,85 kg
Rozměry: 36 x 30 x 16 cm
Věková kategorie: 6+