Adaptér Mikrotik Woobm-USB bezdrátový konfigurační USB

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Adaptér MikroTik Woobm-USB bezdrátový konfigurační USB

Wireless Out of band management USB stick neboli Woobm-USB umožňuje administrátorům sítě konfigurovat jakýkoliv RouterBOARD s USB portem přes webové rozhraní, ve kterém se nachází terminál onoho zařízení. Zároveň je ve stejném webovém rozhraní možné konfigurovat i samotné Woobm-USB zařízení. Kromě módu AP podporuje USB stick také mód klient přo případ…
Kód: 1093826PN: WOOBM-USBVýrobce: MikroTikZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Wireless Out of band management USB stickneboliWoobm-USBumožňuje administrátorům sítěkonfigurovat jakýkoliv RouterBOARD s USBportem přes webové rozhraní, ve kterém se nachází terminál onoho zařízení. Zároveň je ve stejném webovém rozhraní možné konfigurovat i samotné Woobm-USB zařízení.

Kroměmódu APpodporuje USB stick takémód klientpřo případ konfigurace všech routerů v serverovně / datovém rozvaděči. Mezi další funkce patří ifunkce neighboringneboli schopnost vidět ostatní zařízení s RouterOS a připojit se na ně pomocí Telnet konzole přes Woobm.

Klíčové vlastnosti:

Bezdrátová konfigurace
Plug and play instalace
Pouze u CCR zařízení umí Woobm pracovat jako klient

Parametry

Interní anténa1
Konektor pro externí anténuNe
Max. přenosová rychlost (Mb/s)150
Obsah baleníusb adaptér
Počet antén1
Pracovní pásmo2.4 GHz
RozhraníUSB
Typ konektoru na anténuAnténa je interní
WiFi specifikace802.11b/g/n